job offer is closed

Softvérový vývoj v Siemens Healthcare s.r.o. Naším Strategy & Innovation Development Center poslaním je vyvíjať softvérové riešenia pre produkty v oblasti zdravotníctva, s využitím hlbokých doménových, technických a procesných znalostí. Náš softvér sa dá nájsť v produktoch pre zobracovaciu diagnostiku (ultrazvuky, magnetické rezonancie, počítačové tomografy), v laboratórnej diagnostike aj v prístrojoch pre rádioterapiu a terapiu časticami. Inovatívny medicínsky softvér tvoríme na Slovensku už od roku 2001. Dnes máme vyše 200 ľudí rozmiestnených v Bratislave, v Žiline a v Košiciach, ktorí úzko spolupracujú s inými tímami špičkových odborníkov po celom svete. Členmi tímov sú produktoví vlastníci, architekti a testeri – väčšinou tvoríme SCRUM tímy s počtom 7 až 10 členov. Pracujeme v regulovanej oblasti zdravotníctva, kotré je silno zamerané na procesy a pravidlá, ale to neznamená, že nevieme relaxovať a baviť sa. Dôležité sú pre nás tri veci – deliver, learn a enjoy. V práci trávime významnú časť života, preto chceme pracovať na tom, na čom naozaj záleží a prispieť k tomu, aby bol svet lepším miestom. Nájdite aj vy v IT vyššie poslanie.
SW developer for Healthcare projects @ SIEMENS
SW developer for Healthcare projects
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Nástup
immediately

Náplň práce

Si ITčkár a zaujímajú ťa informačné technológie a špičkový softvér pre medicínsku diagnostiku pomocou magnetickej rezonancie ?

Máme pre teba zaujímavú pracovnú ponuku!
Hľadáme nových kolegov do naších tímov pre Siemens HC globalne development centrum v Košiciach.

Ovládaš angličtinu na pokročilej úrovni?
Máš minimálne dvojročné skúsenosti s Linux administráciou ( Ubuntu poprípade Debian)? Máš aspoň základy z programovania v C/C++?
Tak toto je práca pre Teba! U nás tieto znalosti určite využiješ!

Ak máš skúsenosť s xenomai real time system a znalosti o integrácii CUDA a Nvidia v Linuxe, učite to oceníme!

Aký si?
Považuješ sa za zodpovedného, analyticky zmýšľajúceho človeka a tímového hráča?
Pretože práve takého hľadáme!

Okrem zaujímavého projektu ťa určite budú zaujímať i naše benefity.
Ako staré príslovie vraví: „Aká práca, taká pláca“, preto v našej spoločnosti ponúkame okrem mzdy i zaujímavé benefity.

Pre našich zamestnancov usporadúvame teambidingy, poskytujeme vouchery na rôzne wellnes pobyty a športové aktivity a taktiež ponúkame množstvo rodinných príspevkov ako príspevok pri životnom jubileu, príspevok pre dieťa navštevujúce predškolské zariadenie, voľné dni nad rámec dovolenky stanovenej v Zákonníku práce...

Samozrejme sa oplatí spomenúť i fakt, že by si mal možnosť pracovať v najkrajšom meste Slovenska- v Košiciach.

Veríme, že ťa naša ponuka zaujala. Neváhaj a zašli nám svoje CV.
Ak si ten pravý, radi ťa stretneme a poskytneme ti detailnejšie informácie.

Tešíme sa na teba!

Tím líder

supervisor_photo Luboslav Jochman
Team Lead at Siemens Healthineers
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Zodpovednosti

15%
analýza poziadaviek zákazníka
25%
implementácia novych features
40%
zlepšovanie existujúceho softvéru
20%
debugging, error detection

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Informačné technológie
Softvérové inžinierstvo
Informatika
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
angličtina (US) - pokročilý
Počet rokov praxe
3
Počet rokov praxe v odvetví
2 - IT a telekomunikácie
Požadované zručnosti
C# – pokročilý
.NET 4.5 – pokročilý
C++ -pokročilý

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Medzinárodné pracovné prostredie
  4. Prestížny zamestnávateľ
  5. Priateľská pracovná atmosféra

• Rodina a budúcnosť (príspevok pri narodení dieťaťa, pri odchode na MD, pri životnom jubileu, príspevok pre dieťa navštevujúce predškolské zariadenie a pre dieťa v tábore, doplnkové dôchodkové sporenie, voľné dni nad rámec dovolenky stanovenej v zákonníku práce) • Šport a zdravie (ozdravný a relaxačný program pre zamestnancov, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR, preventívna zdravotná starostlivosť, pitný režim nad rámec stanovený v zákonníku práce) • Tímovosť (kolektívne firemné rekreačné a teambuildingové akcie) • Vzdelávanie (jazyky, e-learning, soft skills tréningy,…)

Kontakt

Silvia Mlichova
Talent Acquisition Professional

Adresa

Trieda SNP 37, Košice, Slovakia