ponuka je uzatvorená

Náš business je business o ľuďoch. Zmyslom poisťovníctva je ochrana a zvyšovanie kvality života našich klientov, ich rodín a komunít, kde pôsobíme. Máš chuť dozvedieť sa viac? V tom prípade čítaj #ĎALEJ

Charakterizujú nás hodnoty, ktorými žijeme:

#BE OPEN

#VALUE OUR PEOPLE

#DELIVER ON THE PROMISE

#LIVE THE COMMUNITY#

Chceš byť našou súčasťou? Hľadáme ľudí ako sme my:

Klientsky orientovaní Staráme sa o nášho klienta. Snažíme sa nájsť pre neho najoptimálnejšie riešenie. Simple & smart

Orientovaní na výkon. Hľadáme jednoduchšie, inteligentnejšie spôsoby, ako riešiť pracovné výzvy a reagovať na potreby klientov

Vytvárame inšpiratívne prostredie, ktoré je otvorené novým a odvážnym nápadom. Sme prví, ktorí prichádzajú s novinkami v oblasti poisťovníctva.

Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

ONLINE PORADCA @ Generali Poisťovňa, a.s.
ONLINE PORADCA
Oblasť práce Oblasť práce
Zákaznícka podpora
Miesto Miesto
Bratislava
Typ pracovného pomeru
živnosť
ihneď

Náplň práce

Chceš každý deň chodiť s úsmevom do práce? Zažiť priateľskú atmosféru, ktorá prácu mení na miesto, kde ťa to baví? U nás k tomu prihodíme ešte moderné digitálne prostredie, skvelé produkty  a možnosť vďaka nim pomôcť zvýšiť kvalitu života našich klientov a ich rodín.

Čo Ťa čaká:

  • Najskôr ťa kvalitne zaškolíme, naučíme ťa pracovať s našimi systémami a detailne ťa oboznámime s našimi produktami.
  • Akonáhle sa zorientuješ, začneš prostredníctvom telefónu, e-mailu a chatu na našej webstránke komunikovať s klientmi, ktorí prejavili záujem uzavrieť poistenie automobilu - PZP, havarijné poistenie, cestovné poistenie, poistenie nehnuteľnosti a domácnosti.
  • Budeš podporou našim klientom a tvojou úlohou bude urobiť ich ešte spokojnejšími, než aktuálne sú.

Možnosti rozvoja

Generali Akadémia, školenia a tréningy na soft skills a hard skills

Ďalší kariérny krok

Unit Manager

Zodpovednosti

70%
komunikácia s klientmi
30%
Administratíva

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Financie
Počet rokov praxe Počet rokov praxe
1
Počet rokov praxe v odvetví Počet rokov praxe v odvetví
1 - Administratíva a asistentské práce
Iné požiadavky Iné požiadavky
Si v online prostredí ako ryba vo vode.
Rád telefonuješ.
Pre komunikáciu s ľuďmi nepotrebuješ manuál, naopak si bez problémov vystačíš so svojím prirodzeným komunikačným talentom.
Pomáhať iným je pre teba samozrejmosťou.
Pristupuješ k práci zodpovedne a si plný energie keď máš možnosť robiť veci lepšie.
Neváhaj,staň sa jedným z nás a naštartuj svoju kariéru!
Financie
1

TOP kariérne benefity

  1. Flexibilný pracovný čas
  2. Nezávislosť
  3. Prestížny zamestnávateľ

skvelé finančné podmienky = mesačný fix, variabilná odmena, odmena za plnenie plánu, možnosť pracovať z domu (Home office), možnosť vzdelávať sa a odborne a kariérne rásť, flexibilný pracovný čas, komplexné portfólio produktov, pomoc a podpora pri založení SZČO, Živnosti, zvýhodnené produkty Generali a VÚB banky

Ponúkaný plat

mesačný fix, variabilná odmena, odmena za plnenie plánu

Kontakt

Andrea Oravcová
HR Bussines Partner

Adresa

Prešovská 38, Bratislava, Bratislava, Slovensko