Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 170-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 15 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Naša spoločnosť získala dve prestížne svetové ocenenia, ktorými sa radí medzi top zamestnávateľov - certifikát Top Employer Slovensko a Top Employer Europe. Tieto tituly, ktoré už vyše 25 rokov  udeľuje medzinárodný inštitút The Employers Institute na základe výnimočného prístupu k zamestnancom, svedčia o správnom smere našej cesty.

Manažér Interných služieb @ NN Životná poisťovňa, a.s.
Manažér Interných služieb
Miesto Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou

Náplň práce

Hľadáme skúseného manažéra, ktorý bude schopný komplexne riadiť tím špecialistov a aktivít v oblasti správy budov, vozového parku,dokument manažmentu (podateľňa, skenovanie, archivácia) a fyzickej bezpečnosti.

Základnými zodpovednosťami Manažéra Interných služieb je:

  • pripravovať, efektívne rozdelovať, spravovať a vyhodnocovať rozpočet oddelenia;
  • zodpovedať za optimálnu alokáciu zdrojov rozpočtu;
  • identifikovať priestor pre zefektívňovanie využitia zdrojov;
  • aktívne participovať na výberových konaniach, schvaľovať zmluvy, faktúry a objednávky oddelenia;
  • riadiť nákup, prevádzku, servis, údržbu a opravy majetku s cieľom zabezpečiť súvislú prevádzku v súlade s legislatívou a technickými normami;
  • koordinovať činnosti na podporu plynulého chodu procesov dokument manažmentu.

Požiadavky

Koho hľadáme Ideálny kandidát by mal mať:

  • rozvinuté manažérske zručnosti;
  • pro-klientský prístup a pružné reagovanie na požiadavky interných klientov;
  • poznať princípy a procesy obstarávania;
  • skúsenosti s plánovaním a kontrolou čerpania rozpočtu.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nešpecifikované (preferované ekonomické alebo technické)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

5 rokov (z toho min. 3 roky na manažérskej pozícii)

Benefity

• 5 dní Voľna na regeneráciu
• 5 dní voľna „Sick day“
• flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať z domu (Home office)
• príspevok na dopravu
• stravovacia karta
• príspevok na dôchodkové sporenie a životné poistenie v NN
• MultiSport karta za výhodných podmienok
• možnosti ďalšieho vzdelávania a rozvoja

Ponúkaný plat

2 500* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

2 500 EUR/mesiac

Kontakt

Soňa Lásiková
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Jesenského 36/4, Bratislava, Slovensko