ponuka je uzatvorená

BROSE PRIEVIDZA

Sme prestížna nemecká nadnárodná spoločnosť, ktorá patrí medzi vedúce spoločnosti v oblasti vývoja a výroby mechatronických komponentov a systémov pre automobily (systémy pre dvere, sedadlá a elektromotory). Pôsobíme ako popredný dodávateľ pre takmer 80 značiek automobilov, medzi ktoré patria aj prémiové značky ako Lamborghini, Ferrari či Porsche. Kladieme veľký dôraz na vývoj a inovácie, vďaka čomu sa radíme k lídrom na trhu vo svojom obore.

Brose je z celosvetového pohľadu štvrtým najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Zhruba 26 000 zamestnancov v 63 prevádzkach v 23 krajinách dosahuje obrat 6,3 miliardy eur. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose

Product development engineer (R & D electronics) @ Brose
Product development engineer (R & D electronics)
Miesto Miesto
Prievidza
Typ pracovného pomeru Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup Nástup
dohodou

Náplň práce

  • Hľadáme PRODUKTOVÉHO INŽINIERA, ktorý
  • Vyvíja vhodné koncepty technických riešení na základe požiadaviek zákazníka
  • Úzko spolupracuje s projektovým manažérom a vývojovým tímom
  • Zodpovedá za technické aspekty projektu v rámci vývojového tímu
  • Zodpovedá za všetky technické témy v rámci vývoja elektroniky
  • Je kontaktnou osobou pre vývoj hardvéru, softvéru
  • Spolupracuje s tímom testingu a výrobou
  • Je technicky zodpovedný za vývoj elektroniky od prvotného konceptu až po sériovú výrobu

Požiadavky

  • Ukončené vysokoškolské štúdium v oblasti elektroniky
  • Technické vedomosti v oblasti vývoja elektroniky a mechatronických systémov
  • Schopnosť profesionálne viesť vývojový tím
  • Plynulá komunikácia v anglickom jazyku
  • Pozícia je vhodná pre muža i ženu

Benefity

  • Unikátna príležitosť byť súčasťou vývojového tímu v automotive na Slovensku
  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti založenej v r. 1908
  • Priateľská a podporujúca firemná kultúra
  • Intenzívne školenie od expertov z Nemecka
  • Možnosti kariérneho rastu
  • Flexibilný pracovný čas
  • Sociálny program a benefity
  • Relokačný príspevok
  • Základná zložka mzdy (brutto) od 1600 Eur (v závislosti od praxe v odbore) + variabilné zložky mzdy

Ponúkaný plat

1 600* - 1 908 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Zamestnanecké výhody, benefity

Unikátna príležitosť byť súčasťou vývojového tímu v automotive na Slovensku
Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti založenej v r. 1908
Priateľská a podporujúca firemná kultúra
Intenzívne školenie od expertov z Nemecka
Možnosti kariérneho rastu
Flexibilný pracovný čas
Sociálny program a benefity
Relokačný príspevok
Základná zložka mzdy (brutto) od 1600 Eur (v závislosti od praxe v odbore) + variabilné zložky mzdy

Kontakt

Ondřej Janek

Adresa

Prievidza, Slovensko