Bez spoločnosti Jungheinrich by ostal Váš nákupný košík pravdepodobne prázdny. A nielen on. Denne presúvajú naše zariadenia milióny produktov v internej logistike na celom svete. Medzi poskytovateľmi riešení v intralogistike sme lídrom na Slovensku a celosvetovo patríme medzi TOP 3 spoločnosti.

Našim zákazníkom ponúkame komplexné riešania od plánovania po výstavbu skladov s dodávkou vhodnej manipulačnej techniky a regálových systémov až po softvérové riešenia na mieru, servis zariadení a finančné služby. A pri všetkom, čo robíme, máme stále na mysli našich ľudí, ktorých nasadenie a odbornosť sú základom nášho úspechu. U nás presadzujeme kultúru otvorenosti a vzájomného rešpektu.

Regionálny manažér predaja Poprad/Liptovský Mikuláš @ Jungheinrich
Regionálny manažér predaja Poprad/Liptovský Mikuláš
Oblasť práce
Obchod
Miesto
ihneď

Miesta práce

Náplň práce

  • komplexný predaj zariadení a systémov prémiovej značky manipulačnej techniky vo zverenom regióne
  • nadväzovanie obchodných vzťahov s potenciálnymi klientmi, organizovanie obchodných stretnutí, vytváranie a budovanie efektívnych a dlhodobo prínosných obchodných partnerstiev
  • analýzu potrieb zákazníkov, poskytovanie odborného poradenstva v oblasti vnútropodnikovej logistiky, návrh najvhodnejších riešení, príprava a prezentácia ponuky aj kalkulácie
  • vedenie obchodných rokovaní o komerčných podmienkach kontraktov
  • zodpovednosť za plnenie plánu tržieb a dosahovanie plánovaného zisku
  • Možnosti rozvoja

    Čo sa u nás môžete naučiť?

    - Pracujeme ako jeden tím a Vy budete jeho súčasťou.

    - Nápady na vylepšenia vítame a podporujeme.

    - U nás nikdy nie je nuda, stále rastieme a s nami rastú aj Vaše možnosti sa niečo nové naučiť a rozvíjať sa.

    Zodpovednosti

    30%
    Akvizícia nových zákazníkov
    50%
    Predaj našich riešení existujúcim aj novým zákazníkom
    20%
    Obchodnícka administratíva - ponuky, reporty

    Požadované
    Minimálne vzdelanie
    Stredná škola s maturitou
    Vzdelanie - študijný odbor
    Elektrotechnika
    Priemyselná výroba
    Strojárstvo
    Jazyky
    angličtina (UK) - pokročilý
    Počet rokov praxe
    3
    Počet rokov praxe v odvetví
    3 - Obchod
    Požadované zručnosti
    - schopnosť predávať prémiové technické zariadenia, služby a riešenia
    - vedieť prezentovať pridanú hodnotu prémiových produktov a riešení pre zákazníka
    - výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, reprezentatívne vystupovanie
    - silná obchodná motivácia a schopnosť identifikovať príležitosť a schopnosť dotiahnuť obchod do konca
    - štruktúrovanosť, schopnosť nadhľadu a rýchlej orientácie v problémoch
    Iné požiadavky
    Hľadáme súťaživého človeka, ktorého baví obchodovať a prinášať pre zákazníka nové riešenia jeho potrieb. Ideálne je, aby býval v regióne, kde má pracovať.
    Vysokoškolské II. stupňa
    5
    5 - Obchod

    TOP kariérne benefity

    1. Nezávislosť
    2. Vysoká mzda
    3. Priateľská pracovná atmosféra
    4. Zaujímavé a inšpiratívne projekty

    Iné benefity

    - služobný automobil vyššej strednej triedy
    - príspevok na šport
    - online jazykové kurzy
    - zázemie medzinárodnej firmy
    - 4 dni voľna v roku navyše
    - školenia v zahraničí
    - firemné stretnutia

    Mzda

    700 - 3000 EUR

    Kontakt

    Silvia Junger
    HR Business partner
    Odoslať súkromnú správu