ponuka je uzatvorená

Bez spoločnosti Jungheinrich by ostal Váš nákupný košík pravdepodobne prázdny. A nielen on. Denne presúvajú naše zariadenia milióny produktov v internej logistike na celom svete. Medzi poskytovateľmi riešení v intralogistike sme lídrom na Slovensku a celosvetovo patríme medzi TOP 3 spoločnosti.

Našim zákazníkom ponúkame komplexné riešania od plánovania po výstavbu skladov s dodávkou vhodnej manipulačnej techniky a regálových systémov až po softvérové riešenia na mieru, servis zariadení a finančné služby. A pri všetkom, čo robíme, máme stále na mysli našich ľudí, ktorých nasadenie a odbornosť sú základom nášho úspechu. U nás presadzujeme kultúru otvorenosti a vzájomného rešpektu.

Regionálny manažér predaja Poprad/Liptovský Mikuláš @ Jungheinrich
Regionálny manažér predaja Poprad/Liptovský Mikuláš
Oblasť práce
Obchod
Miesto
ihneď

Miesta práce

Náplň práce

  • komplexný predaj zariadení a systémov prémiovej značky manipulačnej techniky vo zverenom regióne
  • nadväzovanie obchodných vzťahov s potenciálnymi klientmi, organizovanie obchodných stretnutí, vytváranie a budovanie efektívnych a dlhodobo prínosných obchodných partnerstiev
  • analýzu potrieb zákazníkov, poskytovanie odborného poradenstva v oblasti vnútropodnikovej logistiky, návrh najvhodnejších riešení, príprava a prezentácia ponuky aj kalkulácie
  • vedenie obchodných rokovaní o komerčných podmienkach kontraktov
  • zodpovednosť za plnenie plánu tržieb a dosahovanie plánovaného zisku

Možnosti rozvoja

Čo sa u nás môžete naučiť?

- Pracujeme ako jeden tím a Vy budete jeho súčasťou.

- Nápady na vylepšenia vítame a podporujeme.

- U nás nikdy nie je nuda, stále rastieme a s nami rastú aj Vaše možnosti sa niečo nové naučiť a rozvíjať sa.

Zodpovednosti

30%
Akvizícia nových zákazníkov
50%
Predaj našich riešení existujúcim aj novým zákazníkom
20%
Obchodnícka administratíva - ponuky, reporty

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Vzdelanie - študijný odbor
Elektrotechnika
Priemyselná výroba
Strojárstvo
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Počet rokov praxe
3
Počet rokov praxe v odvetví
3 - Obchod
Požadované zručnosti
- schopnosť predávať prémiové technické zariadenia, služby a riešenia
- vedieť prezentovať pridanú hodnotu prémiových produktov a riešení pre zákazníka
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, reprezentatívne vystupovanie
- silná obchodná motivácia a schopnosť identifikovať príležitosť a schopnosť dotiahnuť obchod do konca
- štruktúrovanosť, schopnosť nadhľadu a rýchlej orientácie v problémoch
Iné požiadavky
Hľadáme súťaživého človeka, ktorého baví obchodovať a prinášať pre zákazníka nové riešenia jeho potrieb. Ideálne je, aby býval v regióne, kde má pracovať.
Vysokoškolské II. stupňa
5
5 - Obchod

TOP kariérne benefity

  1. Nezávislosť
  2. Vysoká mzda
  3. Priateľská pracovná atmosféra
  4. Zaujímavé a inšpiratívne projekty

Iné benefity

- služobný automobil vyššej strednej triedy
- príspevok na šport
- online jazykové kurzy
- zázemie medzinárodnej firmy
- 4 dni voľna v roku navyše
- školenia v zahraničí
- firemné stretnutia

Ponúkaný plat

700* - 3 000 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Kontakt

Silvia Junger
HR Business partner