ponuka je uzatvorená
Doplňte tím ECCO ako asistent/ka predaja dánskej obuvi (Eurovea/Avion) @ ECCO Retail (Slovakia) s. r. o.
Doplňte tím ECCO ako asistent/ka predaja dánskej obuvi (Eurovea/Avion)
Miesto
Bratislava
ihneď
Ponúkaný plat
950 EUR / mesiac

Náplň práce

- prémiový zákaznický servis a budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- prvotriedna prezentácia tovaru
- práca s pokladňou a systémom DAX
- dosahovanie nadpriemerných výsledkov predaja
- príjem a kontrola tovaru
- prijímanie a vybavovanie reklamácii
- starostlivosť o vizuál predajne podľa firemných štandardov
- ochota učiť sa novým veciam, pracovitosť a spoľahlivosť
- účasť na inventúrach
- účasť na tímových poradách a školeniach

Zodpovednosti

70%
prémiový zákaznícky servis a prezentácia tovaru
10%
starostlivosť o predajňu
10%
práca s tovarom
5%
práca s pokladňou
5%
reklamácie, inventúry a pod.

Požiadavky

Do tímu hľadáme komunikatívny, šikovný predajný personál so zmyslom pre zodpovednosť a s chuťou pracovať. Práca je vhodná hlavne pre milovníkov obuvi a kožených kabeliek.

Benefity

- mesačný bonusový systém do výšky 190EUR/mesiac
- motivačné súťaže o finančné a nefinančné odmeny
- príspevok na stravné plne hradené spoločnosťou vo výške 4,50EUR
- sociálny fond, pitný režim zadarmo (voda, káva a čaj na pracovisku)
- školenia v oblasti predajnej stratégie
- zamestnanecké zľavy na topánky
- pracovný fond ponížený o štátne sviatky
- zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- 4x ročne nové ECCO topánky ZDARMA

950* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

základ 950EUR + mesačný bonus 20% za plnenie predajných cieľov (190EUR), príplatky za víkendy

Dánska spoločnosť ECCO je jedným z popredných svetových výrobcov obuvi, ktorá je štýlová a pohodlná zároveň. Svoj úspech dosiahla kvalitou a používaním inovatívnych technológií. Značka ECCO bola založená v roku 1963 a je jednou z mála spoločností, ktoré vlastnia a riadia každý jeden krok výroby topánok. Cieľom spoločnosti ECCO nikdy nebolo byť najväčší, ale vždy najlepší – stať sa popredným predajcom obuvi na svete, ponúkať najlepší zákaznícky servis a pracovať na neustálom raste ECCO.

Kontakt

Andrea Paločková

Adresa

Bratislava, Slovensko