ponuka je uzatvorená

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 170-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 15 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Naša spoločnosť získala dve prestížne svetové ocenenia, ktorými sa radí medzi top zamestnávateľov - certifikát Top Employer Slovensko a Top Employer Europe. Tieto tituly, ktoré už vyše 25 rokov  udeľuje medzinárodný inštitút The Employers Institute na základe výnimočného prístupu k zamestnancom, svedčia o správnom smere našej cesty.

Manažér obchodného tímu Námestovo a okolie @ NN Životná poisťovňa, a.s.
Manažér obchodného tímu Námestovo a okolie
Miesto Miesto
Dolný Kubín
Typ pracovného pomeru
živnosť
Nástup
dohodou

Náplň práce

Hľadáme odhodlaného manažéra pre oblasť Námestovo a okolie, ktorého hlavnou úlohou je odovzdať svoje obchodnícke zručnosti, vybudovať a vytvoriť si tím profesionálnych obchodníkov.
Ponúkame každodenné aktivity rozložené do:

1. Nábor a výber vhodných kandidátov
Ako to budeš robiť ?
Inzercia je najľahšia, toto si však vyžaduje viac tvojej kreativity, aktivity smerované k budovaniu svojho tímu, využitie svojich kontaktov a poznanie "svojho územia".

2. Adaptácia, rozvoj a vedenie svojho tímu
Ako to robíme teraz?
Máme prepracovaný systém vzdelávania, materiály, pracovné postupy, pravidelné vedenie porád, vedenie rozvojových stretnutí, workshopy. Vieme však, že každý je jedinečný a vyžaduje iný prístup a tu je tvoja úloha.

3. Monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky, stanovené plány a ciele celej skupiny
Čo sa nám osvedčilo ?
Aktivity, aktivity, aktivity - pravidelné a zamerané na dosiahnutie výsledku.
Tvoj úspech=úspech tvojho tímu
Máš obrovský priestor na uplatnenie svojich obchodníckych zručností.

Keď sme si to spočítali a podčiarkli, vyšlo nám to na 80% pracovného času, zostávajúcich 20% tvorí uplatnenie tvojich obchodníckych zručností, administratíva, taktiež priestor na nové nápady, ktoré môžeš s našou podporou navrhovať a implementovať, nové projekty.

Požiadavky

Koho hľadáme Predsa dobrého kolegu, kolegyňu, ktorý je obchodníkom a má ambície vytvoriť si svoj vlastný, úspešný tím :
výhodou, avšak nie podmienkou, sú skúsenosti s budovaním tímu , výberom ľudí, ich adaptáciou, vedením a rozvojom
podmienkou sú obchodnícke skúsenosti a schopnosť posúvať ich na svoj tím
organizačné schopnosti, orientácia na výsledok
ochota aktívne počúvať a hľadať riešenia

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, obchod

Ostatné znalosti

Personalistika - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

Benefity

Prepracovaný systém vzdelávania manažérskych zručností
Prepracovaný systém vzdelávania poradcov, ktorý ti pomôže v adaptácii tvojho tímu
Podpora HR pri výbere správnych kandidátov
Podpora zo strany regionálneho riaditeľa, kolegov a celej firmy nielen počas adaptácie, ale celej doby pôsobenia v NN
Presne a jasne definované podmienky odmeňovania s motivačným systémom ohodnotenia
Možnosť upraviť si pracovný čas tak, aby si mal možnosť venovať sa aj sebe a svojej rodine
Získaš zázemie, podporu silnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti

Ponúkaný plat

1 500* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

1 500 EUR/mesiac

Kontakt

Ing. Ivan Šimko, PhD.

Adresa

Dolný Kubín, Slovensko