ponuka je uzatvorená
Inžinier štandardizácie komponentov @ Brose
Inžinier štandardizácie komponentov
Miesto Miesto
Prievidza
Typ pracovného pomeru Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup Nástup
dohodou

Náplň práce

•Inžinier štandardizácie zabezpečuje technické zmeny v skupine štandardizovaných súčiastok používaných v širokom spektre mechatronických systémov •Ako člen vývojového tímu, kladie dôraz na technické, kvalitatívne a finančné náklady štandardizovaných komponentov v celosvetovom rozsahu •Pôsobí ako lokálny zástupca pre štandardizáciu komponentov a ako lokálny kontakt pre vývojové odborníky v oblasti otázok charakteristík príslušných štandardných komponentov a ich rozhrania •Vylepšovanie a zmenové riadenie komponentov •Zhromažďovanie, koordinácia a kontrola globálnych požiadaviek na štandardné komponenty a iniciovanie výsledných činností •Zabezpečenie transferu know-how týkajúceho sa štandardných komponentov v rámci skupiny Brose •Účasť na analýzach problémov v sériovej výrobe a zavedenie trvalých opatrení podľa špecifikácie (kvalita, cena, funkcia)

Požiadavky

• Technické vzdelanie a znalosti procesov vo výrobe • Aktívna znalosť anglického jazyka • System SAP, balík MS office na pokročilej úrovni

Benefity

•Práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou
•Práca v príjemnom kolektíve
•Firemné akcie pre celú rodinu s rôznym zameraním
•Kantínu, kde varí popredná reštaurácia so širokým výberom jedál
•Jazykové kurzy a vzdelávacie programy
•Mzda: v závislosti od zkušeností od 1200 Eur + variabilné zložky mzdy

Ponúkaný plat

1 200* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Zamestnanecké výhody, benefity
•Práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou•Práca v príjemnom kolektíve•Firemné akcie pre celú rodinu s rôznym zameraním•Kantínu, kde varí popredná reštaurácia so širokým výberom jedál•Jazykové kurzy a vzdelávacie programy•Mzda: v závislosti od zkušeností od 1200 Eur + variabilné zložky mzdy

BROSE PRIEVIDZA

Sme prestížna nemecká nadnárodná spoločnosť, ktorá patrí medzi vedúce spoločnosti v oblasti vývoja a výroby mechatronických komponentov a systémov pre automobily (systémy pre dvere, sedadlá a elektromotory). Pôsobíme ako popredný dodávateľ pre takmer 80 značiek automobilov, medzi ktoré patria aj prémiové značky ako Lamborghini, Ferrari či Porsche. Kladieme veľký dôraz na vývoj a inovácie, vďaka čomu sa radíme k lídrom na trhu vo svojom obore.

Brose je z celosvetového pohľadu štvrtým najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Zhruba 26 000 zamestnancov v 63 prevádzkach v 23 krajinách dosahuje obrat 6,3 miliardy eur. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose

Kontakt

Ondřej Janek

Adresa

Prievidza, Slovensko