job offer is closed

V Siemense neustále hľadáme spôsoby, ako zlepšovať život v mnohých oblastiach. Vďaka nadšeniu a vynaliezavosti našich ľudí pre technológie a inovácie, prinášame už celé dekády riešenia, ktoré sú nielen užitočné pre našich zákazníkov, ale sú aj prínosom pre spoločnosť a každého jednotlivca. Pracovať pre Siemens, lídra v oblasti elektrifikácie, automatizácie a digitalizácie, znamená robiť veci, na ktorých skutočne záleží. Napríklad zvyšovať komfort a bezpečnosť dopravy, zlepšovať spoľahlivosť dodávok energií, zefektívňovať slovenských priemysel, alebo prinášať vyššiu bezpečnosť do ulíc aj do budov. Siemens je víťazom súťaže Zdravá firma roka v kategórii nevýrobných spoločností, a to nielen vďaka našej príkladnej starostlivosti o zdravie zamestnancov, ale aj množstvu „zdravých“ benefitov, ktoré našim ľuďom poskytujeme.
Java/Web Vývojár (Energy Management) @ SIEMENS
Java/Web Vývojár (Energy Management)
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Nástup
immediately

Náplň práce

Siemens Energy Management je popredný svetový dodávateľ riešení pre riadenie výroby, rozvodu a distribúcie elektrickej energie. Pre tím pracujúci na riešeniach pre Smart Metering a Prepaid Energy, ktorý vyvíja produkt a zároveň ho nasadzuje po celom svete v rámci zákazníckych projektov, hľadáme nového člena, ktorého úlohou bude pracovať na:
- vývoji mobilných aplikácií pre platformy iOS/Android
- vývoji webových aplikácií
- podpore pre vývoj a testy Prepaid Energy aplikácií

Riešenia používajú zákazníci vo Veľkej Británii, Nemecku, Rakúsku a Juhoafrickej republike. Ďalšie krajiny sa pripoja v krátkej budúcnosti a preto treba aj Teba.
Produkt umožňuje používanie energií s flexibilitou podobnou predplateným telefónnym kartám a umožňuje pružnejšie správanie sa zákazníka aj koncového spotrebiteľa.
Súčasťou projektov sú aj služobné cesty k zákazníkovi podľa potreby.

Tím líder

Jaroslav Karasek
Development project leader and SCRUM master
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Zodpovednosti

60%
vývoj webových aplikácií
20%
podpora pre vývoj a testy Prepaid Energy aplikácií
10%
analýza
10%
testovanie

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Informačné technológie
Softvérové inžinierstvo
Informatika
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Počet rokov praxe
3
Iné požiadavky
- flexibilita, precíznosť, odolnosť voči stresu, motivácia, samostatnosť, komunikatívnosť

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Priateľská pracovná atmosféra
  4. Prestížny zamestnávateľ
  5. Práca s poprednými expertmi

• Tréningový a rozvojový program (business a pruduktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
• Skvelý team a teambuildingy
• Extra voľné dni (bridge days, sick days)
• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Kontakt

Silvia Mlichová
Talent Acquisition Professional

Adresa

J.M.Hurbana 21, Žilina, Slovakia