Barista/Baristka @ JobAngels
Barista/Baristka
Miesto
Piešťany
Typ pracovného pomeru
dohoda
Nástup
dohodou

Náplň práce

Do začínajúcej siete kaviarní s výberovou kávou hľadáme baristu/baristku do prevádzky na pešej zóne v Piešťanoch. Náplňou tvojej práce bude chod prevádzky, obsluha zákazníkov a práca s pokladňou.

Požiadavky

Vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Benefity

  • Školenia o príprave kávy
  • Práca s modernými technológiami
  • V prípade záujmu podpora pri účasti na baristických súťažiach
  • Kariérny rast
  • Stabilné pracovné prostredie

Ponúkaný plat

5* - 6 EUR / hodina
*základná zložka mzdy

V JobAngels veríme, že správni ľudia na správnom mieste sú hnacím motorom rastu a zmeny spoločnosti.

Preto sme pre vás vytvorili pracovný portál, ktorý kombinuje pri hľadaní vhodných kandidátov ALIS Machine Learning s komunitou viac ako 600 aktívnych Anjelov.

Prečo? Lebo aj keď uznávame a využívame silu technológie, vieme, že ešte vždy sa o tých najlepších ponukách ako ľudia často dozvieme práve cez svoje bližšie i širšie komunity.

Vďaka tomu Vám vieme priniesť zaujímavých, predovšetkým pasívnych kandidátov.

Kontakt

Michaela Gašpieriková

Adresa

Winterova , Piešťany, Slovensko