ponuka je uzatvorená

Bavíme sa prácou, sme šialenci do bicyklov. Tí, ktorí štartujú deň dobrou kávou, tvoria pred obedom a brainstormujú s adrenalínom v krvi. Kellys Bikes, to nie je len komunita, ktorá prepája svety. Keď vstávate ráno s nápadom, ktorý musíte okamžite zdieľať s kolegami. Keď sú kolegovia vašimi parťákmi na víkendové plány. Máme nadšenie pre adrenalín aj odvážne výzvy. Pracovný čas v Kellyse? Pre nás hobby s deadlinom. Tímoví hráči so stratégiou, vášniví organizátori víkendových bicyklovačiek. Baterky si dopĺňame pri jazde lesom, pracovnú inšpiráciu zbierame na strmých zjazdoch. V bicyklovom svete rastieme už viac než 25 rokov. Za ten čas sme vytvorili medzinárodný tím cyklistických nadšencov, spojili sme európske talenty v Kellys Factory Teame. S hlavou v biznise a srdcom na horách, sme posunuli Kellys Bike zo Slovenska do 35 krajín. Na začiatku bola požičovňa bicyklov a dvaja mladí bratia, ktorí nosili v hlave až príliš odvážny nápad. Produkovať svetové bicykle na Slovensku, bol v tej dobe vzdialený sen. Kellys Bike vyrástol za štvrťstoročie na firmu, ktorú poznajú jazdci po celom svete, predal tisícky bicyklov a vybudoval firmu, o ktorej len málo ľudí vie, že je slovenská.
Marketing koordinátor v spojení s bicyklami @ KELLYS BICYCLES
Marketing koordinátor v spojení s bicyklami
Oblasť práce
Marketing a PR
Miesto
Ostrov pri Piešťanoch
ihneď

Náplň práce

Hľadáme iniciatívneho kolegu, ktorý má rád veci pod kontrolou a vyzná sa vo svete marketingu. Má nadšenie pre bicyklový svet, je schopný porozumieť značke a stratégii. Ak si dôsledný v organizovaní, máš predchádzajúce skúsenosti najmä s online marketingom a teší ťa, ak môžeš zosúladiť aktivity, projekty a ľudí, chceme sa s tebou stretnúť!

Chceš prácu, kde sa stále niečo deje? Rád napíšeš pár riadkov na podporu eventu alebo nového produktu? Je pre teba hračkou zorganizovať a vyhodnotiť pridelenú kampaň? Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou dynamického tímu, ktorý vytvára image našej značky!

Na čom budeš pracovať:

• V prvom rade, budeš pracovať samostatne. Zodpovednosť a výsledky sú na tebe.
• Budeš v neustálom spojení s našimi pobočkami v krajinách V4. Nasmeruješ svojich kolegov, poradíš im a zodpovieš každú zvedavú otázku. Zanalyzuješ uskutočnenú kampaň, vyhodnotíš čerpanie rozpočtov a pripravíš report pre jednotlivé trhy.
• Na tvojich pleciach bude aj komunikácia s našimi zástupcami na exportných trhoch. Budeš pre nich posila, ktorá podporí a zosynchronizuje ich marketingové činnosti.
• Na našom webe budeš ako doma. Postaráš sa o to, aby sa menil a bol stále aktuálny. K tomu patrí aj náš e-shop a jeho marketingová podpora.
• Postaráš sa o prehľadné spravovanie a uchovanie vytvoreného marketingového obsahu.
• Zúčastníš sa našich marketingových akcií a podujatí na Slovensku, aj v iných krajinách.
• Dôsledne vybavíš všetky administratívne záležitosti marketingového oddelenia.
• Budeš aktívne komunikovať a spolupracovať s ostatnými oddeleniami spoločnosti.
• V prípade potreby vypomôžeš pri organizovaní foto a video produkcie.

Možnosti rozvoja

Veľa sa naučíš – ako firma si vážime vzdelanie a investujeme do rozvoja.

Máme firemnú knižnicu, školenia interné aj externé, kde si rozšíriš alebo upevníš svoje vedomosti.

Dáme ti priestor uskutočniť tvoje dobré nápady, lebo chceme robiť veci stále lepšie.

Ak máš dobré nápady, u nás ich môžeš realizovať. Môžeme ísť spolu do toho a sám uvidíš výsledok!

Ďalší kariérny krok

Môžeš byť zaradená/ý do Talent Manažmentu firmy a vypracovať sa na špecializovanú pozíciu alebo na manažérsku pozíciu. Zodpovednosť a výsledky sú na Tebe.

Zodpovednosti

20%
online marketing
15%
vyhodnocovanie a analýza
15%
starostlivosť o web a jeho obsah
10%
administratíva a iné
40%
koordinácia aktivít na jednotlivých trhoch

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
angličtina (US) - pokročilý
Počet rokov praxe
3
Počet rokov praxe v odvetví
2 - Marketing a PR
Požadované zručnosti
Google AdWords - pokročilý
Google Analytics - pokročilý
Iné požiadavky
Do nášho tímu špecialistov hravo zapadneš, ak:
• Ti nechýba energia ani správna motivácia.
• Si proaktívny, nesedíš a nečakáš.
• Máš organizovanie a plánovanie v krvi.
• Nemáš problém sa rozhodnúť a rád berieš veci do vlastných rúk.
• Si schopný porozumieť stratégii, vyhodnotiť dôležité aspekty a poskytnúť spätnú väzbu.

Aké sú naše očakávania?
• Dôležité sú pre nás tvoje skúsenosti s koordináciou a organizáciou veľkého množstva činností či projektov.
• Vieš sa samostatne orientovať vo svete online marketi
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Marketing
Mediálne štúdia
5
5 - Marketing a PR
Vítané zručnosti
samostatnosť
Iné preferencie
• Máš vzťah k bicyklom. Výhodou pre Teba bude, ak im rozumieš aj po technickej stránke.
• Si ku kolegom priateľský a ochotný pomôcť.

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Flexibilný pracovný čas
  4. Práca s poprednými expertmi
  5. Work-life balance

Iné benefity

Čo v KELLYS BIKE tíme získaš?

• U nás sa budeš dobre cítiť. Držíme spolu a záleží nám na firemnej kultúre.
• Veľa sa naučíš – ako firma si vážime vzdelanie a investujeme do rozvoja
• Dáme ti priestor uskutočniť tvoje dobré nápady, lebo chceme robiť veci stále lepšie
• Môžeš byť hrdá/ý na tvoje pracovné zázemie. Sídlime na Slovensku, ale vyrábame bicykle pre celý svet.
• Naše produkty dostaneš so zaujímavou zľavou pre teba a tvoju rodinu.
• Môžeš získať finančné bonusy navyše, poteší ročný bonusový systém.
• Naplánuj si svoj deň – máme čiastočne flexibilný pracovný čas.

Ponúkaný plat

1 000* - 1 500 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

K fixnej mesačnej mzde máme ešte ročný bonusový program na základe našich spoločných výsledkov.

Doplňujúce informácie

Ak ti dáva zmysel pracovať pre KELLYS Bicycles, vidieť priamo výsledky našej spoločnej práce a nakoniec si ich ešte vyskúšať na vlastnej koži na spoločnom cyklovýlete, radi sa s Tebou stretneme.

Každý životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu. Ďakujeme.

Kontakt

KELLYS HR Tim
HR dpt.

Adresa

Ostrov70, Ostrov pri Piešťanoch, Slovensko