JobAngels je unikátny projekt, v ktorom digitalizujeme, zefektívňujeme a vnášame moderné technológie a ľudskosť do oblasti náboru ľudí.

Vytvorili sme jedinečnú komunitu anjelov, vďaka ktorej môže každý zdieľať pracovné ponuky svojim známym i neznámym a pomôcť im tak nájsť prácu snov. Ľuďom, ktorí aktívne hľadajú nové výzvy i pasívnym uchádzačom prinášame transparentný pohľad za dvere firiem. Vďaka jedinečnému dizajnu pracovných ponúk obohatených o fotografie a videá umožňujeme spoznať bližšie pracovné prostredie a kultúru firmy skôr, ako sa rozhodnú zaslať svoj životopis. Na pozadí JobAngels samozrejme stojí prepracované technické riešenie, analýza dát a umelá inteligencia.

V JobAngels ešte stále vládne start-up spirithravé, kreatívne a dynamické prostredie, kde je každý člen tímu súčasťou tvorby príbehu a budúcnosti firmy.

Obchodník pre JobAngels @ JobAngels
Obchodník pre JobAngels
Oblasť práce
Obchod
Miesto
Staré Mesto
ihneď

Náplň práce

Máš v sebe obchodného a consultingového ducha, chceš byť pánom svojho času, nenecháš sa odradiť v prípade neúspechu a chceš predávať produkt, ktorému naozaj veríš? Vitaj! Si na správnom mieste ?.

Čo bude tvojou úlohou?
  • identifikovať obchodné príležitosti na trhu
  • akvizícia nových klientov
  • odhaliť skutočné potreby klienta a priniesť win-win riešenie
  • prinášať návrhy na zlepšenie produktu
  • podieľať sa na budovaní značky, celej obchodnej stratégie a v neposlednom rade aj tímu JobAngels

Sales Director at JobAngels

supervisor_photo Jozef Porhincak
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

Osobný a kariérny rozvoj v startup-e s inovatívnym produktom.

Ďalší kariérny krok

Sales Manager

Zodpovednosti

60%
akvizícia nových obchodných príležitostí
25%
budovanie vzťahu a starostlivosti o aktuálnych aj nových klientov
15%
príprava a realizácia ponúk, cenových kalkulácií, prezentácií

Požadované
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Požadované zručnosti
samostatnosť
cieľavedomosť
komunikatívnosť

TOP kariérne benefity

  1. Nezávislosť
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Priateľská pracovná atmosféra

Iné benefity

- cool office v centre mesta
- kreatívne a dynamické prostredie
- práca na unikátnom a perspektívnom produkte

Ponúkaný plat

Spolupráca na živnosť. Príď, predaj sa a vyjednaj si s nami ideálne podmienky.

Doplňujúce informácie

Pošli nám svoj životopis a motivačný list. Zaujíma nás, čo ťa na tejto práci motivuje, kde by si sa chcel rozvíjať a prečo by si práve ty bol vhodný člen do nášho tímu. Tešíme sa na teba!

Kontakt

Mária Dudova
HR Manager
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Jakubovo námestie13, Staré Mesto, Slovensko