ponuka je uzatvorená

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na špecializované
riešenia v rôznych odvetviach priemyslu. Budujeme efektívne, škálovateľné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.
Naša firemná kultúra sa zameriava na podporu ľudí v tíme, možnosť pracovať v tvorivej atmosfére bez zbytočnej
byrokracie a nadčasov.  Prostredníctvom jednotlivých "streamov" dávame možnosť zapojiť sa do diskusie o fungovaní firmy. Rodinnú atmosféru podporujeme cez športové aktivity, teambuildingové akcie a pritom
nezabúdame na naše rodiny a deti.

IoT developer @ I.S.D.D. plus, s.r.o.
IoT developer
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

Hľadáme kolegov do tímu na inovatívny projekt v oblasti merania a regulácie s využitím IoT.

Pri tomto projekte budeš pracovať:

+ na prenose informácií v rámci IoT zariadení

+ vyvíjať vlastné zariadenia, konštruovať a oživovať ich

+ zaoberať sa Big data analytikou zistených meraní

Možnosti rozvoja

U nás vo firme nebudeš stagnovať; máme veľa zaujímavých projektov, môžeš

sa učiť od profíkov vo svojom odbore, či sa vzdelávať na rôznych
školeniach.

Zodpovednosti

30%
prenos informácií v rámci IoT zariadení
60%
vývoj a analytika v rámci zistených meraní
10%
HW - konštrukcia zariadení a ich oživovanie

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Informatika
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Počet rokov praxe v odvetví
3 - IT a telekomunikácie
Iné požiadavky
Preferujeme, ak máš skúsenosti ako:
+ šikovný IT analytik, ktorý si IoT technológie už reálne skúsil alebo
+ zanietený kóder pre android apky ale aj JAVA, PHP, Phython, C, alebo
+ macher v návrhu IoT HW
Vysokoškolské II. stupňa
Softvérové inžinierstvo
Umelá inteligencia

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Práca s poprednými expertmi
  4. Flexibilný pracovný čas
  5. Work-life balance

Pridaj sa k nášmu skvelému tímu! Ponúkame rôzne benefity, ako ročný performance bonus, či príspevok v rámci programu "Zamestnaj kamaráta".

U nás vo firme nebudeš stagnovať; máme veľa zaujímavých projektov, môžeš sa učiť od profíkov vo svojom odbore, či sa vzdelávať na rôznych školeniach.

Záleží nám na Tvojom zdraví: nadštandardná zdravotná prehliadka, čerstvé ovocie v kanceláriách a okrem toho hráme futbal, bedminton, ping-pong, chodíme po horách a do práce na bicykli.

V I.S.D.D. plus nám záleží aj na našich blízkych - môžeš byť náš nový firemný Mikuláš pre deti, či vyblázniť sa na Dni Detí. Ak sa Tvoj život zmení, tešíme sa s Tebou :) a dostaneš príspevok pri svadbe alebo narodení dieťať

Ponúkaný plat

Budú upresnené na osobnom stretnutí

Doplňujúce informácie

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vaše materiály si

prejdeme a vyhodnotíme s ohľadom na uvedené požiadavky. Pokiaľ by ste
medzičasom mali otázky k danej pozícii, alebo výberovému konaniu, prosím
volajte na uvedené mobilné číslo, prípadne píšte na doleuvedený email.

Kontakt

Jana Scalzi
HR Manager

Adresa

Pažítková15820/5, Bratislava, Slovakia