ponuka je uzatvorená

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Skupina J&T zamestnáva talentovaných, motivovaných, ambicióznych a lojálnych zamestnancov. Umožňujeme im profesijný rast a dávame im príležitosť využiť ich potenciál. Naša dynamická organizačná štruktúra dovoľuje tým najlepším rýchly postup na strategické posty s priamym dosahom na kľúčové procesy v Skupine.

Konzultant na pasívnej telefonickej linke @ J&T Banka a.s., pobočka zahraničnej banky
Konzultant na pasívnej telefonickej linke
Oblasť práce Oblasť práce
Bankovníctvo a finančníctvo
Miesto Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

    Máte príjemný hlas? Ste komunikatívny? Máme pre vás voľnú pracovnú pozíciu - Konzultant na PASÍVNEJ telefonickej linke.

    Hlavnou pracovnou náplňou bude:
    - prijímanie telefonátov od klientov i neklientov banky a poskytovanie  informácií o J&T Banke, o bankových produktoch, o skupine J&T na požadovanej odbornej úrovni,
    - riešenie telefonických požiadaviek klientov v rozsahu služieb telefonickej linky,
    - poskytovanie služieb telebankingu,
    - vypracovávanie reportov podľa pokynov nadriadeného,
    - administratívne činnosti spojené s poskytovaním bankových služieb,
    - pravidelné preškoľovanie sa na nové produkty a prehlbovanie informácií o bankových produktoch a službách.

    Ide o pasívnu telefonickú linku, telefonáty sa len príjímajú. Nejedná sa o obchodnú pozíciu. Nie je nutné aktívne obvolávanie.

Zodpovednosti

10%
administratívne činnosti spojené s poskytovaním bankových služieb
70%
prijímanie telefonátov od klientov i neklientov banky a poskytovanie informácií o J&T Banke, o bankových produktoch, o skupine J&T na požadovanej odbornej úrovni
10%
vypracovávanie reportov podľa pokynov nadriadeného
10%
pravidelné preškoľovanie sa na nové produkty a prehlbovanie informácií o bankových produktoch a službách.

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Počet rokov praxe Počet rokov praxe
2
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
Výborné komunikačné zručnosti
Výborná znalosť spisovného jazyka
Prezentačné zručnosti
MS Office - Word, Outlook-pokročilý, Excel-základy
Iné požiadavky Iné požiadavky
Pri stredoškolskom vzdelaní kandidáta:
- aspoň 2 ročnú skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii v bankovníctve - call centrum finančnej inštitúcie, prípadne iné call centrum napr. mobilný operátor, poskytovateľ sieťových služieb a pod.,
- alebo aspoň 2 ročnú prax na pozícii osobný bankár, teller, poradca klienta a pod.

Pri vysokoškolskom vzdelaní je predchádzajúca prax výhodou - pozícia je vhodná aj pre absolventa VŠ ekonomického smeru ako štartovacia pozícia v oblasti bankovníctva.

Ďalej oceníme tieto vaše vlastnosti:
- proklientská orientácia,
- pozitívny a aktívny prístup k práci,
- precíznosť a spoľahlivosť,
- chuť pracovať, učiť sa a napredovať.
Vysokoškolské II. stupňa

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Práca s poprednými expertmi
  4. Prestížny zamestnávateľ

Iné benefity

Ponúkame Vám:
- členstvo v exkluzívnom klube J&T Banky Magnus,
- príspevok zamestnávateľa vo výške 400.- € ročne na relax, rekreáciu, šport, zážitky, gastro, nákup rôznych tovarov (knihy, elektro) atď.
- týždeň dovolenky naviac,
- platené sick days,
- odborné vzdelávanie,
- jazykové vzdelávanie priamo na pracovisku (angličtina alebo nemčina),
- množstvo teambuildingových aktivít rôzneho zamerania,
- zvýhodnené bankové produkty,
- moderné pracovné prostredie na brehu Dunaja,
- mladý a priateľský pracovný tím.

Ponúkaný plat

900* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

od 900,- € brutto (spolu základná mzda od 630€+ osobné ohodnotenie na pozícii od 270€ priznané ihneď odo dňa nástupu do PP), 2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy.

Kontakt

Mgr. Viktória Sunyík
Špecialista výberu zamestnancov

Adresa

Dvořákovo nábrežie 7571/8, Bratislava, Slovensko