ponuka je uzatvorená

Naším klientom je veľká výrobná spoločnosť.

Hľadáme proaktívnu mzdárku s vášňou pre HR @ SYNERGIE Slovakia
Hľadáme proaktívnu mzdárku s vášňou pre HR
Oblasť práce Oblasť práce
Ekonomika, financie a účtovníctvo
Miesto Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

Hľadáme dynamickú mzdárku s dlhoročnou skúsenosťou vo výrobnej spoločnosti, ktorá túži viac sa zapájať do aktivít HR tímu a podieľať sa na personalistike viac ako len spracovávať personálnu administratívu. Stala by si sa súčasťou akčného tímu profesionáliek na personálnom oddelení jednej z najväčších výrobných spoločností. Mala by si možnosť reorganizovať systémy a zefektívniť procesy v mzdovej agende a zapojiť sa do rôznorodých činností HR oddelenia.

Na starosti budeš mať:
* komplexné mzdové účtovníctvo vrátane komunikácie s úradmi, sociálneho fondu a ročných zúčtovaní
* kontrola dochádzkového systému
* evidencia mzdovej a pers. agendy zamestnancov
* konzultácie so zamestnancami ohľadom pracovnej a mzdovej oblasti
* analýzy a reporting
* HR agenda: spoluúčasť na adaptačnom procese zamestnancov, talent manažmente, spolutvorba firemných eventov, účasť na prac. veľtrhoch a pod.

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
Mzdové účtovníctvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Iné požiadavky Iné požiadavky
  • počet rokov praxe v odvetví Mzdové účtovníctvo a personalistika - 3 roky
Vysokoškolské III. stupňa

Iné benefity

A čo získaš?
* flexibilnú pracovnú dobu
* work - life balance
* 13. a 14. plat
* jazykové a odborné vzdelávanie
* sebarealizáciu a osobný rozvoj

Ponúkaný plat

1 300* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

min. od 1300eur btt

Doplňujúce informácie

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu => email <=. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Kontakt

Smiešková Monika

Adresa

Bratislava, Slovensko