ponuka je uzatvorená
Systémový inžinier (mikroprocesorové systémy) @ HMH, s.r.o.
Systémový inžinier (mikroprocesorové systémy)
Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
2 300 EUR / mesiac

Náplň práce

Systémový inžinier je tvorcom vízie, ktorú následne pretavuje do návrhu technického riešenia. Následne vedie vývojový tím v smere naplnenia požiadaviek na systém.

Systémový inžinier u nás je:

  • Tvorcom architektúry našich systémov MIREL. Preto hľadáme človeka so širokým záujmom a prehľadom v metodikách tvorby SW ako aj znalosťou princípov elektronických obvodov.
  • Kľúčovou osobou - technicky aj projektovo - pri vedení komplexných vývojových projektov od etapy koncepcie až po finalizáciu.
  • Nositeľom vízií, ktoré prináša spolu s novými poznatkami do inovácií produktov a zlepšovania už existujúcich.
  • Zodpovedným riešiteľom komplexných technických problémov.
  • Nosným pilierom pri tvorbe dokumentácie potrebnej vo všetkých fázach životného cyklu našich produktov

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Počet rokov praxe
3
Iné požiadavky

HĽADÁME KOLEGU/KOLEGYŇU, ktorý/á:

  • má silné analytické myslenie a dokáže uchopiť komplexnú vývojovú výzvu a rozmeniť ju na konkrétne požiadavky na systém;
  • rozumie potrebe udržiavať aj už existujúce systémy v súlade so zákazníckymi a legislatívnymi požiadavkami;
  • vie pretaviť svoje myšlienky do stručného a zároveň dostatočne zrozumiteľného textu pri tvorbe špecifikácií a dokumentácie;
  • je flexibilný/á v komunikácii a dokáže komunikovať s rôznymi typmi ľudí;
  • má znalosti v oblasti elektronických obvodov a skúsenosť s komunikáciou v mikroprocesorových riešeniach;
  • má skúsenosť s princípmi objektového programovania a základnými nástrojmi pri tvorbe komplexnejších SW riešeniach (IDE, systém riadenia verzií)

PO TECHNICKEJ STRÁNKE OČAKÁVAME:

  • Embedded C++ - pokročilá znalosť
  • GIT - pokročilá znalosť
  • MISRA - základy
  • Odborná spôsobilosť v súlade s vyhláškou 508/2009 z.z. (min. §21)

Vítané

Benefity

  • Stabilná slovenská technologická spoločnosť s vlastným know-how a vývojom.
  • Permanentný kontrakt (TPP), nie je závislý od projektov.
  • Vzdelávanie a rozvoj - dôraz kladený na úvodnú adaptáciu, interné produktové a procesné školenia, odborné vzdelávanie, jazykové kurzy, účasť na veľtrhoch, ale aj rozvoj mäkkých zručností
  • Flexibilný pracovný čas
  • Home office do 20% pracovného času (po adaptácii)
  • Flexibilný benefitný systém - príspevok na aktivity podľa vlastného výberu (kultúra, MultiSport karta, individuálna zdravotná starostlivosť a pod.)
  • Atraktívne ročné finančné odmeny na základe výsledkov (spoločnosti a osobných)
  • Spoločné firemné akcie 2x ročne (aktuálne podľa pandemickej situácie), príspevok na tímové aktivity
  • Odporúčací bonus pri obsadení voľnej pracovnej pozície odporučeným kandidátom
  • Vernostný program - extra dni voľna a rozširovanie benefitov pri spolupráci 5 a viac rokov

2 300* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

*Pri ponuke individuálne zvážime profesionálne skúsenosti a kvalifikáciu kandidáta, aby bola finálna dohoda férová.

U nás, v HMH, sa venujeme priemyselnej automatizácii. Zabezpečujeme kompletný životný cyklus zabezpečovacích a riadiacich systémov od myšlienky, cez vývoj a výrobu, až po inštaláciu a servis. Hlavná časť našej činnosti patrí bezpečnostným systémom pre koľajovú dopravu. V tomto odvetví sme sa stali špičkou a spoľahlivým partnerom pre domácich a popredných zahraničných zákazníkov. Väčšinu obchodných aktivít máme sústredenú v EÚ s dôrazom na trhy strednej Európy. Hovoria za nás aj čísla, keď prevádzkujeme viac ako 3 500 systémov a ich počet neustále rastie.

Do nášho portfólia patrí aj vydavateľstvo a publikačná činnosť. Vydávame odborný mesačník ATP Journal, publikácie ATP Journal PLUS a rôzne tematické knihy.

Kontakt

Katarína Prieložná

Adresa

Galvaniho 7/D, Bratislava, Slovensko