ponuka je uzatvorená
Úverový špecialista pre lokalitu Trnava - Trenčín @ Generali Poisťovňa | Generali Česká pojišťovna

Ponuka práce: Úverový špecialista pre lokalitu Trnava - Trenčín

Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
2 000 EUR / mesiac

Náplň práce

Pre náš rýchlo rastúci obchodný tím v Nitre hľadáme skúseného úverového špecialistu.

Ak si dynamický, kreatívny, komunikatívny a máš:

  • vášeň pre obchod,
  • radosť z rokovania s klientmi,
  • prax v oblasti úverov min. 3 roky, aktívny prehľad o úverovom portfóliu všetkých bánk v SR a orientuješ sa v problematike hypoték

Pošli nám svoj životopis a my sa tebou radi stretneme.

Tvojou náplňou práce u nás bude:

  • spracovanie tipov na úvery od kolegov obchodníkov poisťovne  a sprostredkovanie žiadostí o úver do spolupracujúcich bánk
  • manažér hypoték vo svojom regióne (spolupráca s manažérmi obchodných tímov a regionálnym riaditeľom, účasť na poradách, motivácia obchodníkov)
  • priestor pre vlastné hypotekárne obchody, spolupráca s externými tipérmi

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Stredoškolské s maturitou
  • Študent vysokej školy
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa

Požiadavky

  • orientácia v oblasti hypotekárnych úverov
  • komunikatívnosť
  • radosť z obchodu
  • prax v oblasti úverov minimálne 3 roky

Benefity

  • plne vybavená kancelária
  • kontakty na klientov, záujemcov o úvery
  • mesačný fix 750 € + nadštandardné provízie za sprostredkovanie hypotekárnych, spotrebných a firemných úverov
  • super tím kolegov, výmena know-how, tímová spolupráca a skvelý, podporujúci šéf

2 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

mesačný fix 750 € + nadštandardné provízie za sprostredkovanie hypotekárnych, spotrebných a firemných úverov (v priemere 1290 mesačne )

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Kontakt

Zuzana Nagyová
Miesta práce