nabídka je uzavřena

Pracovní prostředí a firemní kultura

Věděli jste, že je třeba více než 7 milionů spojů do osobního proudového letadla? A že každý 3. automobil na světě je smontován díky našim produktům a řešením?

Představte si, že se zabýváme takovými fascinujícími věcmi. A to jen na úvod, ve skutečnosti toho máme mnohem více. První začátky jsou spojeny s rokem 1873 a s městem Stockholm ve Švédsku. Dnes Atlas Copco nabízí širokou řadu průmyslových výrobků a služeb, které podporují vizi 4. průmyslové revoluce. Celosvětově zastáváme přední místo ve výrobě kompresorů, stavebních a důlních strojů, průmyslových nástrojů a montážních systémů. Díky inovativním produktům a službám dokážeme přinést udržitelná řešení zvyšující produktivitu zákazníka. Ti nás najdou ve 180 zemích světa.

Různorodé zaměření nabízí i různorodé pozice. U nás se uplatní nejen nadšení technici, prodejci, ale i specialisté zákaznického servisu či marketingoví specialisté. Tvůj první den v Atlas Copco může být prvním dnem vzrušující celoživotní cesty za poznáním a expertízou. Neváhej a přidej se k našemu mezinárodnímu týmu skvělých lidí.

Servisní technik @ Atlas Copco s.r.o.
Servisní technik
Oblast práce
Automobilový průmysl
Místo
Frýdek-Místek
Typ pracovního poměru
full-time
Nástup
ihned

Náplň práce

• Přímá technická podpora zákazníka • Provádět přímo u zákazníka: instalace, opravu, údržbu, programování a optimalizace Atlas Copco utahovacích zařízení • Řešení požadavků zákazníka způsobem, který vede k dosažení oboustranné spokojenosti.

Odpovědnosti

90%
Technická podpora zákazníka (instalace, opravu, údržbu, programování a optimalizace Atlas Copco utahovacích zařízení)
10%
Reporting

Dovednosti a kvalifikace

Požadované
Minimální vzdělání
Střední vzdělání s maturitou
Vzdělání - studijní obor
Elektrotechnika
Průmyslová výroba
Strojírenství
Jazyky
angličtina (UK) - mírně pokročilý
Počet let praxe
1
Počet let praxe v odvětví
1 - Automobilový průmysl
Jiné požadavky
Profesní požadavky
• Oprávnění na práci s elektrickými zařízeními dle vyhlášky 50
• Elektro/technické vzdělání (nejlépe ukončené maturitní zkouškou)
• 2 roky zkušeností v technické oblasti nebo zkušenosti s prováděním servisních služeb u zákazníka. Zkušenosti z průmyslu jsou vítány
• Základní znalost PC/IT
• Flexibilní pracovní doba
• Řidičské oprávnění skupiny B
• Znalost anglického jazyka, český /slovenský – rodný

Vítané

TOP kariérní benefity

  1. Přátelská pracovní atmosféra
  2. Mezinárodní pracovní prostředí

Jiné benefity

• Podporujeme osobní a kariérní rozvoj a růst různými vzdělávacími programy např. jazykovými kurzy.
• Možnost zlepšení zkušeností s cizím jazykem prostřednictvím práce v multikulturním prostředí.
• Proplacení sportovních aktivit
• Nadstandardní lékařská péče
• Příspěvek na penzijní/životní připojištění
• Stravenky/příspěvek na stravování
• Máme rádi hru. Pravidelně organizujeme různé společenské akce a teambuildingové aktivity.

Kontakt

Andrea
Chudíková

Adresa

Nádražní1085, Frýdek-Místek, Česko