Sme najväčším zamestnávateľom so slovenským kapitálom v Oravskom regióne. Spoločnosť je pro-exportne zameranou a dlhodobo úspešnou firmou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia.

Našou misiou je v dlhodobom horizonte vytvárať hodnoty pre zákazníkov, zamestnancov, akcionárov a región. A preto sú pre nás dôležité hodnoty ako Ambicióznosť, Otvorená a úprimná komunikácia, Proaktivita, Bezpečnosť, Lojalita a sebarealizácia, Tímová práca, Integrita, Rovnocennosť a rovnoprávnosť a Efektivita.

Inžinier kvality pre slovenskú spoločnosť HERN s.r.o. @ HERN s.r.o.
Inžinier kvality pre slovenskú spoločnosť HERN s.r.o.
Oblasť práce Oblasť práce
Strojárstvo
Miesto Miesto
Námestovo
ihneď

Náplň práce

- Komunikácia a spolupráca so zákazníkmi, dodávateľmi a internými oddeleniami na zabezpečení a zlepšení kvality procesov výroby a produktov
- Metodické vedenie riešenia reklamácií interných a externých zákazníkov
- Tvorba internej dokumentácie (8D report, kontrolné postupy,..)
- Vykonávane interných auditov
- Príprava analýz, podkladov a reportov
- Vykonávanie preventívnej a vzdelávacej činnosti
- Spolupráca pri tvorbe a uskutočňovaní akčných plánov, nápravných a preventívnych opatrení
- Návrhy riešení k zvyšovaniu kvality
- Štatistické sledovanie procesu a jeho vyhodnocovanie v nadväznosti na kvalitu
- Zodpovednosť za znižovanie počtu reklamácií

Možnosti rozvoja

Oblasť systémových nástrojov kvality
Skúsenosť s rôznymi strojárskymi technológiami

Zodpovednosti

20%
Tvorba internej dokumentácie
40%
Komunikácia a spolupráca so zákazníkmi, dodávateľmi a internými oddeleniami
20%
Metodické vedenie riešenia reklamácií interných a externých zákazníkov
20%
ostatné

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Priemyselná výroba
Strojárstvo
Technológie materiálov
Jazyky Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
Zodpovednosť
Orientácia na výsledok
Znalosť systémových nástrojov kvality
Komunikačné zručnosti
Iné požiadavky Iné požiadavky
Prax na obdobnej pozícii je veľkou výhodou.
Vysokoškolské II. stupňa
front.jobOffer.prefferedSkills Vítané zručnosti
Vyjednávacie schopnosti
Znalosti noriem materiálov a štatistického riadenia procesov výhodou

TOP kariérne benefity

  1. Flexibilný pracovný čas
  2. Práca s poprednými expertmi
  3. Priateľská pracovná atmosféra
  4. Zaujímavé a inšpiratívne projekty

Iné benefity

V prípade potreby Homeoffice

Ponúkaný plat

850* - 1 100 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Mzda pozostáva zo základnej brutto hodnoty a prémiovej zložky vo výške max. 25%

Doplňujúce informácie

Hľadáme do tímu posilu - nového kolegu či kolegynku.
Kto sme?
Sme profesionálne mladší i starší kolegovia, ktorí sa chcú podeliť o svoje skúsenosti, no sú pripravení naučiť sa niečo aj od teba. Čo ti ponúkame? "CanDo" prístup a "človečinu", pružný pracovný čas a kvalitný sociálny program.

Misiou našej práce je zabezpečiť súlad požiadaviek interných i externých zákazníkov.

Kontakt

Silvia Mokošáková
HR špecialista
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Kliňanská cesta 564, Námestovo, Slovensko