Spoločnosť AGEL

  • patrí medzi najúspešnejších súkromných poskytovateľov zdravotnej starostlivosti v strednej Európe,
  • prevádzkuje nemocnice, ambulancie, polikliniky, distribučné spoločnosti, pod skupinu spadá  sieť akreditovaných zdravotníckych laboratórií, ústavných a verejných lekární v Českej republike a na Slovensku,
  • spoločnosť oslávila 26 rokov od svojho vzniku,
  • súčasťou skupiny je viac ako 11 000 zamestnancov,
  • zamestnáva množstvo renomovaných odborníkov a špecialistov, disponuje moderným prístrojovým vybavením,
  • investície do zdravotníckych zariadení na Slovensku sa v minulom roku pohybovali vo výške viac ako 1,4 milióna EUR, pričom každoročne hovoríme o stúpajúcej tendencii.
  • Na Slovensku pôsobí od roku 2006 prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti AGEL SK, prevádzkuje deväť nemocníc, pracovnú zdravotnú službu a ďalšie spoločnosti, ktoré súvisia s poskytovaním zdravotnej starostlivosti.

Naše priority

  • Pacient na prvom mieste.
  • Zamestnanci sú hlavným potenciálom.
  • Kvalita – bezpečná a kvalitná zdravotná starostlivosť.
  • Komplexnosť liečebnej starostlivosti prepojená na špičkové centrá a odborníkov.
  • Podpora VEDY, VÝSKUMU a VZDELÁVANIA.
  • Intenzívna spolupráca so ŠKOLAMI a UNIVERZITAMI.

Medzi hlavné benefity patria

  • zázemie silnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
  • profesionálny prístup a prostredie pre kvalitnú a odbornú prácu,
  • prepracovaný systém vzdelávania, možnosť zvyšovania svojej odbornosti a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja,
  • prepracovaný systém firemných benefitov,
  • možnosť účasti na výskumných a vzdelávacích akciách,
  • ponuka sociálnych a spoločenských akcií pre zamestnancov ako napr. Detský tábor AGEL, dni otvorených dverí, športové podujatia a rekondičné pobyty.
  • uplatnenie vo viacerých regiónoch na Slovensku.
Lekár gynekológ @ AGEL SK
Lekár gynekológ
Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto
ihneď

Náplň práce

Gynekológ a pôrodník vykonáva špecializované pracovné činnosti a v rámci zdravotnej starostlivosti sa zaoberá prevenciou, diagnostikou, liečbou a dispenzarizáciou chorôb ženských pohlavných orgánov a prsníkov, starostlivosťou o fyziologický a patologický priebeh tehotenstva, pôrodu a šestonedelia.

Ďalší kariérny krok

Záleží len na Vás.

Zodpovednosti

40%
Vykonávanie špecializovaných pracovných činnosti.
20%
V rámci zdravotnej starostlivosti sa budete zaoberať prevenciou, diagnostikou, liečbou a dispenzarizáciou chorôb ženských pohlavných orgánov a prsníkov.
20%
Starostlivosťou o fyziologický a patologický priebeh tehotenstva, pôrodu a šestonedelia.
20%
Poskytovanie informácií o zdravotnom stave pacienta rodinným príslušníkom a oprávneným osobám

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Všeobecné lekárstvo
Jazyky
angličtina (US) - mierne pokročilý
Požadované zručnosti
flexibilita
pro-klientský prístup
vysoká odbornosť
pracovné nasadenie
záujem o odborný a osobnostný rast
Iné požiadavky
atestácia - gynekológia a pôrodníctvo
Vítané
Vítané zručnosti
ukončené špecializačné štúdium

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Priateľská pracovná atmosféra

Ponúkame prácu v tíme skúsených odborníkov v priestoroch nemocnice. Príjemný pracovný kolektív a pocit, že nie ste v našom zariadení len jeden z mnohých.
Okrem toho máte u nás možnosť zúčastňovať sa viacerých zaujímavých športových alebo spoločenských akcii (nap. Športové dni AGEL, Ples AGEL). Pre Vaše deti poskytujeme možnosť každoročne sa zúčastniť detského tábora AGEL (v lete/v zime).

Doplňujúce informácie

Uchádzač o zamestnanie týmto podľa ust. § 11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov udeľuje súhlas so spracovávaním svojich osobných údajov v rozsahu uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce na účely jeho zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti AGEL SK na dobu jedného roka. Súhlas je udelený na dobu 1 roka s možnosťou jej predĺženia na základe písomného súhlasu uchádzača a je ho možné kedykoľvek odvolať písomným oznámením doručeným spoločnosti AGEL SK a.s.. na adresu: Palisády 56, 811 06 Bratislava. Odvolanie súhlasu je účinné voči všetkým osobám, ktorým bol súhlas udelený.  Uchádzač týmto udeľuje súhlas so spracovávaním svojich osobných údajov v rozsahu uvedenom vyššie nasledovným spoločnostiam: AGEL SK, Palisády 56, 811 06 Bratislava, IČO: 36 658 448 a jej manažérsky riadeným subjektom, dcérskym a vnukovským spoločnostiam.

Adresa

Hviezdoslavova 23/3, Bánovce nad Bebravou, Slovensko