ponuka je uzatvorená

Vedeli ste, že je treba viac ako 7 miliónov spojov do osobného prúdového lietadla? A že každý 3. automobil na svete je zmontovaný vďaka našim produktom a riešeniam?
Predstavte si, že takýmito fascinujúcimi vecami sa zaoberáme. To bol len úvod, v skutočnosti toho máme oveľa viac. Prvé začiatky sú spojené s rokom 1873 a s mestom Štokholm vo Švédsku. Dnes Atlas Copco ponúka širokú radu priemyselných výrobkov a služieb, ktoré podporujú víziu 4. priemyselnej revolúcie. Celosvetovo zastávame popredné miesto vo výrobe kompresorov, stavebných a banských strojov, priemyslných nástrojov a montážnych systémov. Vďaka inovatívnym produktom a službám dokážeme priniesť udržateľné riešenia, zvyšujúce produktivitu zákazníka. Tí nás nájdu v 180 krajinách sveta.
Rôznorodé zameranie ponúka aj rôznorodé pozície. U nás sa uplatnia nielen nadšení technici, predajcovia, ale aj špecialisti zákazníckeho servisu či marketingoví špecialisti. Ver, že tvoj prvý deň v Atlas Copco môže byť prvým dňom vzrušujúcej celoživotnej cesty za poznaním a expertízou. Neváhaj a pridaj sa k nášmu medzinárodnému tímu skvelých ľudí!

Obchodný zástupca inovatívnych technológií @ Atlas Copco s.r.o.
Obchodný zástupca inovatívnych technológií
Oblasť práce
Automobilový priemysel
Miesto
ihneď

Náplň práce

  • Predaj invoatívných technológií Atlas Copco /napr. uťahovačky/
  • Starostlivosť a rozvoj vzťahov zo zákazníkmi
  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • Kooperácia s oddelením servisu aby boli služby dodane včas
  • Reporting

Možnosti rozvoja

  • Sales academy
  • Tréning na Soft skills
  • Produkotvé školenia

Ďalší kariérny krok

Product manager

Sales Teamleader

Zodpovednosti

60%
Starostlivosť o zákazníka
30%
Vyhľadávanie nových zákazníkov
10%
Reoorting

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Počet rokov praxe
1
Požadované zručnosti
Skúsenosť v oblasti predaja
Iné požiadavky
Technická predstavivosť
Samostatnosť, spoľahlivosť, ochota učiť sa nové veci
2
Jazyky
Vítané zručnosti
Iné preferencie

TOP kariérne benefity

  1. Medzinárodné pracovné prostredie
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Flexibilný pracovný čas
  4. Atraktívne benefity

*Auto, notebook, telefón možnosť využitia aj na súkromné účely
*Teambuildingy
*Príspevok na športové aktivity

Kontakt

Andrea Oravcova
Recruitment Specialist

Adresa

Elektrárenská 1394/4, Bratislava, Slovensko