ponuka je uzatvorená

Od roku 2011 ozdravujeme slovenské nemocnice tak, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde vďaka nášmu profesionálnemu prístupu, práci na neustálom zlepšovaní sa a liečivému prostrediu dokážeme zabezpečiť, že pacient je centrom našej pozornosti.

V súčasnosti prevádzkujeme štrnásť nemocníc v Košickom, Prešovskom, Banskobystrickom, Trnavskom a v Trenčianskom samosprávnom kraji, ktorých spádová oblasť predstavuje 1 milión obyvateľov. Ide o nemocnice v mestách Humenné, Svidník, Spišská Nová Ves, Rožňava, Trebišov, Michalovce, Vranov nad Topľou, Stropkov, Rimavská Sobota, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Galanta, Dunajská Streda a Partizánske. Spoločnosť Svet zdravia, a. s. patrí do skupiny Penta Investments.

Pre Svet zdravia pracuje už vyše 6000 zamestnancov. Neustále však hľadáme kvalitných lekárov, sestry, pôrodné asistentky, ostatný zdravotný personál a ďalších ľudí, ktorí by sa radi stali súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve. Ak patríte medzi nich, tak sa určite pridajte k nám!

Epidemiologická sestra @ SVET ZDRAVIA, A. S.
Epidemiologická sestra
Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
ihneď

Miesta práce

Náplň práce

Vykonáva vstupný pohovor s každým zamestnancom o možných rizikách nákazy
- Vedenie dokumentácie o hospitalizovaných rizikových pacientoch
- Vzdelávanie a kontrola v oblasti hygieny a dezinfekcie rúk a plôch
- Odber sterov z prostredia podľa plánu
- Príprava a realizácia aktivít v oblasti hygieny a prevencie NN
- Vykonávanie interných auditov v súvislosti s dodržiavaním HER
- Sledovanie pacientov po operácii a kontrola správnosti dodržiavania štandardu
- Každodenná prítomnosť epid sestry na oddeleniach nemocnice
- dodržiavať zásady BOZP - PO, Pracovného poriadku a interných smerníc
- dodržiavať hygienicko-epidemiologický režim

Zodpovednosti

20%
Zber a spracovanie mesačných prehľadov o počte operácii a infekčných komplikácii, o počte zavedených invazívnych vstupov a infekčných komplikácii podľa jednotlivých oddelení.
20%
Analýza možných rizík vzniku a šírenia NN v procese poskytovania ošetrovateľskej starostlivosti
40%
Vykonávanie auditov hygienicko-epidemiologického režimu (HER) na jednotlivých odd.
10%
Kontrola dodržiavania zásad hygieny rúk v zmysle štandardu SZ a odporúčaní WHO
10%
Edukácia a praktické tréningy v oblasti hygieny a dezinfekcie rúk pre zdravotníckych a nezdravotníckych zamestnancov nemocnice

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Počet rokov praxe
2
Iné požiadavky
Nutnosť mať vyštudované verejné zdravotníctvo

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Atraktívny rozvojový program
  3. Práca s poprednými expertmi
  4. Prestížny zamestnávateľ

Ponúkaný plat

775* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Kontakt

Mgr. Silvia Kubicová
HR koordinátor