ponuka je uzatvorená
BALANCED HR s.r.o.

Spoločnosť pôsobiaca v logistike.

Sales manager s aktívnou angličtinou - logistika @ BALANCED HR s.r.o.
Sales manager s aktívnou angličtinou - logistika
Oblasť práce Oblasť práce
Obchod
Miesto Miesto
Bratislavský kraj
ihneď

Náplň práce

  • aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí (B2B aj B2C business) na Slovensku i v zahraničí
  • profesionálna prezentácia spoločnosti klientom
  • customer care - starostlivosť o stálych zákazníkov
  • obchodné vyjednávanie a cenotovorba, zvýšenie profitability
  • účasť a prezentácia spoločnosti na tendroch
  • práca na RFQ/RFP (Request for Quotation/Request for Proposal)
  • forecasting a reporting, snaha o vždy aktuálne obchodné informácie
  • spolupráca s s operačným menežmentom ohľadom prípravy rozpočtu
  • práca na projektoch v rámci obchodu - napr. ponuka nových služieb
  • asistencia pri implementácii nového obchodu

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Iné požiadavky Iné požiadavky

  • SŠ alebo VŠ (ideálne Obchod, Ekonómia, Sales a marketing, Logistika, Financie)
  • relevantná skúsenosť na podobnej pozícii aspoň 3 roky
  • je dôležité mať logistické pozadie, keďže sa jedná o špecifický business, treba vedieť, ako funguje logistika
  • plynulá business angličtina aspoň na úrovni B2 (ideálne C1) - zahraniční klienti
  • znalosť alebo skúsenosť s Third Party Logistics (3PL - logistika tretej strany)
  • skúsenosť s projektovým managementom
  • dobrá orientácia vo financiách a nákladoch/cenotovorbe/marži
  • silné počítačové zručnosti - Excel, Powerpoint
  • komunikatívnosť, organizácia a dobré prezentačné schopnosti
  • vodičský preukaz sk. B
Vysokoškolské III. stupňa

Iné benefity

• zaujímavá variabilná zložka
• multišport kartička
• 5 dní Sick days
• balíček firemných benefitov

Ponúkaný plat

2 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

okolo 2000 Eur brutto + variabilná zložka 700 Eur mesačne

Doplňujúce informácie

Prosím poslať CV i v anglickom jazyku.

Kontakt

Vladovičová Lenka

Adresa

Bratislavský kraj, Slovensko