Sme je hi-tech spoločnosť, ktorá vyvíja a komercionalizuje prelomovú technologickú platformu PLASMABIT pre plazmové frézovanie a vŕtanie. Naša technológia umožňuje zásadnú úsporu času a nákladov v xporovnaní so súčasnými technológiami a otvára nové možnosti v ťažobnom priemysle, v oblasti geotermálnej energetiky, ako aj v segmente baníctva a razenia tunelov.

Náš viac ako 100-členný tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Tím sa zameriava na pilotné testy prvých aplikácií, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte.

Prvá aplikácia technológie PLASMABIT je zameraná na segment ťažby ropy a zemného plynu. Ťažobný priemysel totiž dlhodobo čelí výzvam ako vŕtanie do tvrdých hornín, ale najmä exponenciálnemu rastu nákladov pri vŕtaní a zvyšujúcemu sa počtu ťažobných vrtov, ktoré je potrebné odstaviť a ekologicky uzavrieť. Komercializácia produktu pre tento segment sa očakáva v roku 2019.

Elektrotechnický inžinier - senior @ GA Drilling a.s.
Elektrotechnický inžinier - senior
Oblasť práce
Elektrotechnika a energetika
Miesto
ihneď

Náplň práce

• zapájanie rozvádzačov a priemyselných elektroinštalácií

• uvádzanie do prevádzky a testovanie funkčnosti elektronických zariadení (pumpy, osvetlenie, píly, napájacie zdroje, diesel generátory

• príprava testov prototypových zariadení - po elektrickej stránke

• posúdenie stavu na základe kontrolného zoznamu, ich zapojenie do napájacieho a meracieho systému

• realizácia testov prototypových zariadení a ich vyhodnotenie

• tvorba dokumentácie ku realizovaným prácam a úpravám na elektrických rozvodoch a zariadeniach

• elektromontážne práce ako ťahanie káblov, zapájanie motorov

• čítanie výkresovej dokumentácie

• koordinácia dodávateľov a kontrola ich vykonanej práce

Zodpovednosti

25%
Výborné koordinačné schopnosti
25%
Tímovosť
50%
Schopnosť prinášať nové riešenia

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Elektrotechnika
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Počet rokov praxe
5
Počet rokov praxe v odvetví
5 - Elektrotechnika a energetika
Iné požiadavky
• odbornú spôsobilosť podľa §23 alebo §24
• znalosť SW AutoCAD
• veľmi dobré koordinačné schopnosti
• vysokú mieru spoľahlivosti a flexibility
Vysokoškolské II. stupňa

TOP kariérne benefity

  1. Práca s poprednými expertmi
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Priateľská pracovná atmosféra
  4. Prestížny zamestnávateľ

Iné benefity

Príležitosť pracovať na unikátnych projektoch

Ponúkaný plat

Dohodou, podľa seniority

Kontakt

Lenka Klongová
HR Business partner senior
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Vápenka 5930/4, Devínska Nová Ves, Slovensko