Poradca/ Poradkyňa klienta @ Slovenská sporiteľňa, a.s.
Poradca/ Poradkyňa klienta
Miesto
Bratislava
ihneď
Ponúkaný plat
1 050 EUR / mesiac

Náplň práce

Čo všetko vás naučí práca v pobočke?

  • naučíme ťa byť skvelým/ou bankárom/kou, ktorý/á sa postará o finančné zdravie každého nášho klienta
  • budeš mať prehľad vo svete financií a vzdelávať našich klientov v starostlivosti o ich peniaze
  • naladiť sa na rôznorodých klientov a ich špecifické potreby
  • vytvárať aktívny a dôverný vzťah s klientami
  • zorganizovať si deň podľa potrieb klientov
  • spravovať veľký objem peňazí

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Počet rokov praxe
2
Iné požiadavky

V Slovenskej Sporiteľni veríme, že každý má talent, tak nám ukážte ten svoj.

Pokiaľ si komunikatívny a flexibilný človek, ktorý/á rád poradí klientom a je ochotný/á prijímať nové výzvy, tak si ten správny adept na sporkára či sporkárku.

Pri tejto profesii je vítané ak:

  • máš rád/rada technológie a vieš, že platenie hodinkami nie je žiadna veda
  • rád/rada komunikuješ aj s novými ľuďmi
  • vieš poradiť a hľadáš to najideálnejšie riešenie pre klientov
  • ak si sa v popise našiel/našla, tak aj ty môžeš patriť do #najlepšiapobockovásieť

Vítané

Benefity

V Sporke Vám bude super a to z niekoľkých dôvodov:

  • Ponúkame 1050 EUR brutto minimálnu nástupnú mzdu (skutočná výška mzdy sa bude odvíjať od tvojich skúseností)
  • kvartálne odmeny až do výšky 1 platu, ako súčasť variabilnej zložky mzdy
  • príplatky za víkendy vo výške 200-300€
  • garantovaný 13.plat
  • ročné bonusy na základe výsledkov banky

 Ďalšie výhody spojené s tým, že svoju budúcnosť budeš mať v Sporke :

  • Obedy si u nás vychutnáš, prispejeme ti 5 eurami a to aj keď dovolenkuješ
  • Oddych je dôležitý. Preto ti dáme o 5 dní dovolenky viac.
  • Zabudni na nadčasy. U nás sa práca domov nenosí.
  • Chceš si zašportovať či oddýchnuť? Sporka ti na to rada prispeje.
  • Ceníme si vernosť. Po prvom roku ti prispejeme do 3. piliera.
  • Tvoje zdravie je dôležité. Pomôžeme ti pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
  • U nás budeš rásť. Robíme veľa workshopov a školení.

1 050* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Slovenská sporiteľňa, a.s.

Sme banka, v ktorej si ľudia veria a ktorá verí im

Poďte pracovať do firmy, ktorá vám naozaj poskytne priestor. Priestor, v ktorom môžete kariérne rásť, realizovať svoje vlastné vízie aj mať dostatok času na svoje súkromie. Pracujte v kolektíve, kde si kolegovia navzájom dôverujú a my dôverujeme im. V Slovenskej Sporiteľni navyše neustále vylepšujeme zamestnanecké benefity a budujeme modernú firemnú kultúru, v ktorej sa dobre pracuje. A aké sú naše výsledky? Spokojní kolegovia, ktorým sa darí nielen kariérne, ale aj v súkromí. Aj vďaka nim sme získali titul NAJzamestnávateľ už šiestykrát po sebe. Pridajte sa k nám aj vy.

Kontakt

Rozália Krkošová

Adresa

Bratislava, Slovensko