ponuka je uzatvorená

Naša spoločnosť je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP, ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na náročnom trhu s odevmi v strednej a východnej Európe. Pôvodom rodinná firma, zastrešuje v súčasnosti viac ako 1700 predajní značiek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO, SINSAY a vytvára pracovné miesta pre viac ako 22 000 ľudí v Európe aj Ázii. Na Slovensku spoločnosť LPP Slovakia zodpovedá za viac ako 55 predajní, vďaka čomu sme významným subjektom v oblasti maloobchodného predaja značiek portfólia LPP.

Úspech našej spoločnosti stojí na vždy pozitívne naladenom a ambicióznom tíme, ktorý je otvorený profesionálnym výzvam. Spoločným znakom kultúry LPP sú naše hodnoty zakódované v skratke FAST, ktorá stelesňuje naše progresívne myslenie.

Pri dosahovaní našich cieľov sme vždy spravodliví k zákazníkom, zamestnancom aj nášmu okoliu. Sme odvážni a progresívni, čoho výsledkom sú naše nadčasové produkty.

Hľadáme brigádnikov - študentov pre fashion značku MOHITO vo Vivo! @ LPP Slovakia, s.r.o.
Hľadáme brigádnikov - študentov pre fashion značku MOHITO vo Vivo!
Oblasť práce Oblasť práce
Obchod
Miesto Miesto
Bratislava
Typ pracovného pomeru
dohoda
Nástup
dohodou

Náplň práce

Do našej predajne exkluzívnej módnej značky MOHITO v nákupnom centre Vivo! v Bratislave hľadáme šikovných brigádnikov - študentov, ktorí doplnia náš zohratý tím na čele so skúsenou manažérkou, ktorý je zárukou príjemného pracovného prostredia a ľudského prístupu!

Využi skvelú príležitosť a buď v centre módneho diania! Ak sú zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita tvoje silné stránky, pridaj sa k nám a nudiť sa rozhodne nebudeš ;-)

Náplň práce, ktorú ti s dôverou zveríme:

• Poskytovanie poradenstva pri výbere tovaru a informácií o jeho dostupnosti
• Práca s prijatím nového tovaru, presunom tovaru a doplnením tovaru
• Práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom
• Zodpovednosť za udržiavanie čistoty na predajni
• Aktívna spolupráca na dosiahnutí spoločných cieľov predajne
• Podieľanie sa na budovaní pozitívnej atmosféry na prevádzke

Možnosti rozvoja

Napr. náš podrobný zaškolovací program StartUp

Ďalší kariérny krok

Asistent predaja, Senior asistent predaja, Vizualista, Zástupca manažéra

Zodpovednosti

25%
Zabezpečenie poradenského a zákazníckeho servisu zákazníkom
25%
Aktívna práca s tovarom podľa platných štandardov
25%
Obsluha pokladne, práca s platobným terminálom a manipuláciu s hotovosťou
25%
Dodržiavanie platných VM štandardov a implementácia VM inštrukcií, udržiavanie čistoty na predajni

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola bez maturity
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
študenta
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
Komunikačné schopnosti
Pozitívny prístup
Tímový hráč
Schopnosť učiť sa
Kreatívne riešenie problémov
Iné požiadavky Iné požiadavky
Študent strednej alebo vysokej školy s platným potvrdením o návšteve školy.

TOP kariérne benefity

  1. Medzinárodné pracovné prostredie
  2. Atraktívny rozvojový program
  3. Priateľská pracovná atmosféra
  4. Flexibilný pracovný čas
  5. Možnosť rýchleho povýšenia

Zľavy na tovar vo všetkých našich predajniach (RESERVED, HOUSE, CROPP, MOHITO, SINSAY)

Ponúkaný plat

4,50* EUR / hodina
*základná zložka mzdy

4,50 €/h

Kontakt

Karin
Regional HR Specialist

Adresa

Vajnorská 10645/100, Bratislava, Slovensko