TITANS freelancers, s.r.o. Galéria

O NÁS

My sme TITANS freelancers!

Spolupracujeme s tisíckami IT freelancerov na Slovensku a v zahraničí. Máme uzatvorené partnerské zmluvy s prestížnymi spoločnosťami, inštitúciami a personálnymi agentúrami pôsobiacimi v Rakúsku, Švajčiarsku, Nemecku, Chorvátsku, Českej a Slovenskej republike, vďaka čomu vieme ponúknuť IT freelancerom atraktívne projekty.

NÁŠ ETICKÝ KÓDEX

1. ZODPOVEDNOSŤ

Ťažíme z nadobudnutých obchodných skúseností a pri spolupráci s partnermi vychádzame vždy z platných právnych noriem a morálnych zásad s jednoznačným cieľom posilniť a zachovať dobré meno TITANS freelancers v očiach verejnosti na Slovensku i v zahraničí.

2. REŠPEKT

Jedným z najdôležitejších aspektov správnej spolupráce a komunikácie je rešpektovanie základných ľudských práv a slobôd. Rovnaký dôraz kladieme aj na šetrenie životného prostredia, čím myslíme i na budúcnosť ďalších generácií.

3. SPOĽAHLIVOSŤ

Systém komunikácie máme nastavený tak, aby sme našich partnerov vždy včas a správne informovali. Naším cieľom je, aby spoločnosť TITANS freelancers bola spoľahlivým partnerom v oblasti efektívneho odovzdávania informácii a finančnej stability.

4. DISKRÉTNOSŤ

Rešpektujeme právo na súkromie. S osobnými údajmi nakladáme výlučne v súlade s účelom, na ktorý nám boli so súhlasom tretej strany poskytnuté.

5. ORIENTÁCIA NA KLIENTA

S našimi klientmi vždy komunikujeme otvorene a profesionálne. Budujeme dlhodobé partnerstvo založené na vzájomnej dôvere. Robíme to v záujme spolupráce postavenej na dôvere a ústretovosti, aby sme pre našich klientov boli vždy silným a spoľahlivým partnerom.

6. KOMUNIKÁCIA S TITANMI

Vnímame špecifickosť každého z našich TITANOV, preto našu komunikáciu vždy staviame na individuálnom prístupe. Hoci kladieme veľký dôraz na náročnosť našich požiadaviek, je pre nás ústretový prístup pri hľadaní spoločných riešení samozrejmosťou.

JavaScript PROGRAMÁTOR na KONTRAKT @ TITANS freelancers, s.r.o.
JavaScript PROGRAMÁTOR na KONTRAKT
Oblasť práce Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto Miesto
Bratislava
Typ pracovného pomeru
živnosť
ihneď

Náplň práce

POPIS POZÍCIE

  • spolupráca na front-end-ovej časti vývoja enterprise SW riešení pre oblasti zdravotníctva, bankového sektoru, telco
  • spolupráca pri tvorbe analýzy a návrhu riešenia
  • vývoj pridelenej časti aplikácie podľa zadanej špecifikácie alebo iného zadania
  • implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb a nasadenie do produkcie
  • spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia
  • podľa druhu projektu je možná spolupráca FULL-TIME, OFF-SITE

POŽIADAVKY

  • min. 2-ročná (aktívna) skúsenosť s vývojom webových aplikácií
  • min. 2-ročná (aktívna) skúsenosť s JavaScript-om a niektorým z JS framework-ov (Angular, React, Vue, …)
  • skúsenosti s vývojom enterprise webového riešenia
  • znalosť HTML5
  • znalosť CSS (výhodou: LESS, SASS)
  • skúsenosti s niektorým z repository systémov (napr. Git)
  • výhodou: znalosť TypeScript
  • výhodou: praktické skúsenosti s konceptom responzívneho designu
  • zodpovednosť
  • komunikatívnosť
  • samostatné a tvorivé myslenie
  • tímový hráč

Zodpovednosti

100%
- min. 2-ročná (aktívna) skúsenosť s JavaScript-om a niektorým z JS framework-ov (Angular, React, Vue, …)

Požadované
Jazyky Jazyky
angličtina (US) - začiatočník
Počet rokov praxe Počet rokov praxe
2

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Work-life balance

Ponúkaný plat

5 000* - 5 500 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Kontakt

Radoslav Mlynček
​SOURCING SPECIALIST
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Bratislava, Slovensko