Naším klientom je svetový líder v oblasti internetového obchodu, ktorý má sklady a pobočky po celom svete a má viac ako 500tis. zamestnancov.

Mzdár špecialista s anglickým jazykom @ SYNERGIE Slovakia
Mzdár špecialista s anglickým jazykom
Oblasť práce Oblasť práce
Ekonomika, financie a účtovníctvo
Miesto Miesto
Bratislava (Staré Mesto)
ihneď

Náplň práce

Pre globálneho lídra v e-commerce hľadáme do slovenskej pobočky skúseného mzdára. Pracoval si na oddelení payroll v nadnárodných spoločnostiach, ale ovládaš aj slovenskú mzdovú legislatívu? Máš naštudovaný zákonník práce a vieš robiť daňové priznania? Ak áno a máš rád medzinárodné prostredie, chceš sa učiť nové veci a rozvíjať, možno je toto práca pre Teba.

ČO BUDEŠ ROBIŤ?
* spracovávať komplexnú mzdovú agendu pre slovenské SSC
* zodpovedať za včasné vyplatenie miezd
* poradenstvo ohľadom miezd lokálnym zamestnancom
* participovať na payroll projektoch: zlepšovanie procesov, nastavovanie nových procesov, transition

ČO ZÍSKAŠ?
* môžeš implementovať svoje nápady pri zlepšovaní procesov
* môžeš sa zapojiť to špeciálneho payroll tréningového systému a odborne - kariérne rásť
* budeš mať priestor na realizovanie vlastných projektov

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
Hospodárska korešpondencia - základy
Iné požiadavky Iné požiadavky
  • počet rokov praxe v odvetví Mzdové účtovníctvo - 2 roky
Vysokoškolské III. stupňa

Iné benefity

* flexibilný pracovný čas
* extra dni dovolenky, sick days
* home office
* ročné hodnotenie a odmeny
* kariérny rast

Ponúkaný plat

1 450* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

min. od 1450 eur btt

Doplňujúce informácie

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu => email <=. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Kontakt

Smiešková Monika
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Staré Mesto, Bratislava, Slovensko