ponuka je uzatvorená

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 170-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 15 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Naša spoločnosť získala dve prestížne svetové ocenenia, ktorými sa radí medzi top zamestnávateľov - certifikát Top Employer Slovensko a Top Employer Europe. Tieto tituly, ktoré už vyše 25 rokov  udeľuje medzinárodný inštitút The Employers Institute na základe výnimočného prístupu k zamestnancom, svedčia o správnom smere našej cesty.

Solution Architect @ NN Životná poisťovňa, a.s.
Solution Architect
Miesto Miesto
Bratislava (Staré Mesto)
Nástup
dohodou

Náplň práce

Náplň práce a zodpovednosti:

• Identifikácia a analýza potrieb a požiadaviek
• Návrh riešenia a IT architektúry na základe výstupov analýzy
• Dizajn integračných služieb
• Prezentácia navrhovaného prístupu a architektonického riešenia
• Účasť na celom životnom cykle projektu vrátane spolupráce na funkčných a technických špecifikáciách a pri nasadzovaní riešenia
• Spolupráca na príprave ponúk a obchodných prezentácií
• Plánovanie a technická koordinácia prác na projekte medzi viacerými zapojenými tímami
• Rola vyžaduje intenzívnu komunikáciu s klientom a aj členmi tímu

Požiadavky

Koho hľadáme • Skúsenosť s analýzou požiadaviek a návrhom komplexnej IT architektúry min. 3 roky
• Schopnosť spracovať kvalitné písomné výstupy
• Skúsenosť s Archimate jazykom veľkou výhodou
• Skúsenosti so Sprax Enterprise Architect nástrojom výhodou
• Znalosť IT/aplikačnej architektúry z oblasti poisťovníctva výhodou
• Angličtina na úrovni B2
• Ochota cestovať do zahraničia (spoločné stretnutia EA/Solution architektov)

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

3

Benefity

  • stabilita medzinárodnej finančnej inštitúcie

  • príjemné pracovné prostredie a kolektív

  • 5 dní dovolenky naviac

  • 5 dní extra voľna (sick day, vzdelávanie)

  • Príspevok zamestnávateľa na dopravu, parkovanie

  • Príspevok zamestnávateľa na životné poistenie a dôchodkové sporenie

  • Skvelá Multisport karta za výhodných podmienok

  • Zamestnanecké akcie /Health day, Vianočný večierok, Teambuilding, workshopy/

  • Flexibilná pracovná doba, Sabbatical, Možnosť práce z domu

Ponúkaný plat

2 300* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

2 300 EUR/mesiac

Kontakt

Tímea Kolláriková

Adresa

Slávičie údolie , Staré Mesto, Bratislava, Slovensko