Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 170-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 15 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Naša spoločnosť získala dve prestížne svetové ocenenia, ktorými sa radí medzi top zamestnávateľov - certifikát Top Employer Slovensko a Top Employer Europe. Tieto tituly, ktoré už vyše 25 rokov  udeľuje medzinárodný inštitút The Employers Institute na základe výnimočného prístupu k zamestnancom, svedčia o správnom smere našej cesty.

NN Poradca - Rimavská Sobota @ NN Životná poisťovňa, a.s.
NN Poradca - Rimavská Sobota
Miesto Miesto
Rimavská Sobota
Typ pracovného pomeru
živnosť
Nástup
dohodou

Náplň práce

Na čom Ti v práci naozaj záleží ?

Záleží mi na tom, aby :

  • to, čo robím malo zmysel
  • moje úsilie bolo spravodlivo finančne ohodnotené, s možnosťou ovplyvnenia výšky mojej provízie
  • môj pracovný čas bolo možné prispôsobiť životu a rodine
  • moji kolegovia boli priateľskí a féroví
  • firma, s ktorou spolupracujem, ma podporovala v sebarealizácii
  • za mnou stála silná značka, s hodnotami a produktami, ktorým verím

Ak si odpovedal aspoň 3x ÁNO, si na dobrej ceste získať zaujímavé a prosperujúce uplatnenie na trhu práce.

Požiadavky

Koho hľadáme Požadujeme:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • komunikatívnosť ( v oslovovaní a nadväzovaní kontaktov sa cítiš dobre)
  • bezúhonnosť (čistý register trestov)
  • spoľahlivosť (plníš a dodržiavaš dohody, ľudia v tvojom okolí sa na teba môžu spoľahnúť)
  • zodpovednosť (k prideleným kompetenciám a úlohám sa staviaš zodpovedne)

Uvítame ak:

  • chceš na sebe pracovať, učiť sa a máš ambície
  • vnímaš zmysel prečo je potrebné mať životné poistenie a potrebu zabezpečiť si financie na dôchodok
  • máš obchodnícke vnímanie
  • máš orientáciu na výsledok, ktorá je v prvom rade zameraná na spokojnosť tvojho klienta
  • vieš svoj čas samostatne manažovať , operatívne prijímaš a zvládaš potrebné zmeny.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

Benefity

Ako Ťa podporíme?

  • flexibilitou v čase a mieste (máš možnosť si manažovať svoj čas , stretnúť sa s klientom na pobočke, alebo v teréne)

  • pridelenie klientov z databázy (špeciálna podpora na rozšírenie tvojej databázy klientov)

  • atraktívnymi províziami + Tvoj rozbeh podporíme fixnou zložkou, bez nároku na vrátenie našej investície

  • možnosť stretnúť sa uzatvoriť obchod s klientom aj na diaľku (prispôsobili sme sa aktuálnej situácii, čo klienti aj poradcovia veľmi oceňujú a využívajú)

  • prepracovaným adaptačným a vzdelávacím procesom, ktorý dostaneš opäť bez nároku vrátenia našej investície , vzdelávací proces podporujeme a vykonávame aj online

  • firma, manažér, kolegovia – všetci Ti budú nie len pri štarte nápomocní

  • zázemím – pobočky k dispozícii nie len v mieste tvojho pôsobiska

  • systémom vzdelávania podporujúcim osobný a kariérny rast.

Ponúkaný plat

1 250* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

1 250 EUR/mesiac

Kontakt

Júlia Jančíková
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Rimavská Sobota, Slovensko