ponuka je uzatvorená

Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 170-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 15 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Naša spoločnosť získala dve prestížne svetové ocenenia, ktorými sa radí medzi top zamestnávateľov - certifikát Top Employer Slovensko a Top Employer Europe. Tieto tituly, ktoré už vyše 25 rokov  udeľuje medzinárodný inštitút The Employers Institute na základe výnimočného prístupu k zamestnancom, svedčia o správnom smere našej cesty.

Brigáda na Právnom oddelení @ NN Životná poisťovňa, a.s.
Brigáda na Právnom oddelení
Miesto Miesto
Bratislava (Staré Mesto)
Nástup
dohodou

Náplň práce

Ste študentom Právnickej fakulty na vysokej škole a hľadáte si brigádu v oblasti administratívy? Naša ponuka by Vás mohla zaujať..

Hľadáme posilu do nášho tímu právnikov, ktorá bude:

  • vykonávať administratívne činnosti v rámci Právneho oddelenia;
  • participovať na príprave právnych podaní;
  • zabezpečovať súčinnosť súdom, notárom, exekútorom, správcom konkurznej podstaty a pod.;
  • evidovať poštové zásielky, evidovať a archivovať zmluvnú dokumentáciu;
  • zabezpečovať komunikáciu so súdmi, regulátorom a orgánmi verejnej správy.

Požiadavky

Koho hľadáme Zodpovedného a časovo flexibilného študenta, ktorý má popri štúdiu na vysokej škole chuť rozvíjať svoje odborné i praktické znalosti priamo v tíme skúsených právnikov.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo (študent vysokej školy, 1.-3. ročník)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Benefity

  • pridelenie notebooku

  • možnosť pracovať aj formou Home office

Ponúkaný plat

4* EUR / hodina
*základná zložka mzdy

4 Eur/hod.

Kontakt

Denisa Šebenová

Adresa

Jesenského , Staré Mesto, Bratislava, Slovensko