ponuka je uzatvorená

Slovenská softvérová spoločnosť, ktorá vyvíja SW produkty a riešenia pre rôzne oblasti biznisu.

Windows systém administrátor (novovzniknutá pozícia) @ SYNERGIE Slovakia
Windows systém administrátor (novovzniknutá pozícia)
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

Ako Windows systém administrátor budete komplexne zodpovedný za procesy vydávania a nasadzovania release aplikačných SW produktov pre rôznych zákazníkov z oblasti zdravotníctva. Budete pracovať v tíme špičkových IT odborníkov, s modernými nástrojmi a technológiami.

Tvojou úlohou bude:

* príprava obsahu jednotlivých verzií
* nasadiť systém do prevádzky u klienta a následná údržba systému
* konfigurácia webových aplikácií
* podpora klienta pri nasadzovaní release v jeho prostredí
* definovanie release stratégie, riešenie vzniknutých prolémov, požiadaviek
* príprava a dodržiavanie plánu releasu (časový harmonogram a riadenie kvality)
* schopnosť koordinácie tímu programátorov, spolupráca s testermi, analytikmi
* priama komunikácia so zákazníkom
* návrh optimalizácie procesov pri riešení verzií
* monitoring

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Iné požiadavky
* znalosť MS technológií, Windows administrácia na pokročilej úrovni
* skúsenosť s akoukoľvek relačnou databázou
* skúsenosť s nasadzovaním a konfiguráciou webového rozhrania
* základná znalosť bezpečnostných a sieťových prvkov ako firewally
* výhodou je skúsenosť s konfigurovaním sharepointov
* porozumenie technickej architektúre
* skúsenosť s release manažmentom výhodou
* dobré komunikačné zručnosti

Iné benefity

* platové podmienky závísia od pracovných skúseností
* možnosť vzdelávania a osobného rastu prostredníctvom rôznych školení
* jazykové kurzy
* voľné vstupy na športoviská
* voľné vstupy na vybrané kultúrne podujatia
* partnerské zľavy
* dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona
* prostredie, kde sa cení inovácia
* doplnkové dôchodkové pripoistenie

Ponúkaný plat

2 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

od 2

Doplňujúce informácie

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu => email <=. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Kontakt

Branišová Monika

Adresa

Bratislava, Slovensko