ponuka je uzatvorená
Angular developer @ ARTIN Solutions, s.r.o.
Angular developer
Miesto Miesto
Bratislava
Typ pracovného pomeru Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup Nástup
dohodou

Náplň práce

Máme radi čistý kód, nové technológie. Vývoj prebieha agilne na platforme Kubernates. Čakajú nás nové výzvy a nové greenfildové časti riešenia.

Čo bude tvojou úlohou ?

  • vývoj nových funkcionalít webovej aplikácie
  • participácia na code review
  • spolupráca s testermi, analytikmi a projektovým manažérom
  • komunikácia so zákazníkom v rámci EMEA, porozumieť požiadavkám, navrhnúť vylepšenia

O projekte

Pre dlhodobého stabilného klienta, medzinárodnú poisťovňu, vyvíjame riešenie na mieru. Využívajú ho najmä poisťovací agenti na založenie novej poistky, evidenciu zmlúv, informácií o zákazníkovi. Aplikáciou sme zdigitalizovali poskytovanie poistiek, a tak denno-denne uľahčujeme prácu agentov so zákazníkmi a dátami. Riešenie prispôsobujeme jednotlivo pre viacero krajín v rámci EMEA. Na projekte ti dáme priestor na realizáciu, zároveň budeš mať podporu od kolegov.

Požiadavky

Ako si ťa predstavujeme?

  • máš už skúsenosti s Angular či už staršou alebo najnovšou verziou (9+) aspoň 1 rok
  • stretol si sa s MySQL, MSSQL
  • máš základnú znalosť kontajnerov na užívateľskej úrovni
  • tvoja angličtina je na pokročilej úrovni
  • vieš komunikovať s projektovým teamom
  • chceš sa neustále zlepšovať a rád vidíš za sebou výsledky

Výhodu máš ak:

  • poznáš React, Vue.js, TypeScript, Java
  • pokiaľ si senior a chceš ďalej odovzdávať svoje skúsenosti

Benefity

  • neobmedzená dovolenka (v prípade pracovného pomeru)
  • možnosť pracovať aj na živnosť alebo part-time
  • práca z domu 80%
  • veľká časová flexibilita (pre ranné vtáča či nočnú sovu)
  • notebook a mobilný telefón
  • firemný kurz angličtiny
  • možnosť ďalšieho vzdelávania (interné a externé školenia, konferencie)
  • sick-days
  • benefity ako príspevok na stravu, občerstvenie na pracovisku, skvelá káva sú u nás samozrejmosťou
  • k tomu všetkému výborný kolektív a veríme, že čoskoro aj teambuildingové akcie
    od herného turnaja, quizové súťaže až po opekačky či dobré chladené pivko

Ponúkaný plat

1 800* - 2 500 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

ARTIN je spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne služby v oblastiach softvérového vývoja a integrácie, testovania aplikácii, podpory a konzultácii v IT oblasti.

Na slovenskom trhu sme 7 rokov a avšak ARTIN Group má už 21 rokov. Tvoria ju pobočky Bratislava, Brno a Praha.

Dlhoročné skúsenosti sa nám darí úspešne uplatňovať v rôznych segmentoch trhu ako telekomunikácie, poisťovníctvo a neziskový sektor. Podporujeme aj projekty v oblasti výskumu a vývoja, hlavným zástupcom je brnenský projekt Roboauto. Okrem Slovenska a Čiech pôsobíme v Rakúsku, v ďalších krajinách Európy a v juhovýchodnej Ázii.

V Bratislave je nás už vyše 100 a v celom ARTINe (spolu s Brnom a Prahou) pracuje viac ako 300 našich programátorov, testerov, analytikov a projektových manažérov.

Kontakt

Alžbeta Némethová

Adresa

Bratislava, Slovensko