Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku.
• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.

Rozvíjame dopravnú zdravotnú službu, ako kľúčovú výhodu siete.

NEMOCNICE SVET ZDRAVIA

Spoločnosť Svet zdravia, a. s. pôsobí na Slovensku od roku 2006. Sme  prevádzkovateľom 17 regionálnych nemocníc.

Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie.  Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde je pacient centrom našej pozornosti.

Svet zdravia tvorí vyše 6000 našich kolegov. Neustále však hľadáme profesionálov, ktorí sa chcú stať súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve.

Vyberte si nás.

Využite príležitosť získať stabilnú prácu v moderných nemocniciach, zaujímavé profesionálne uplatnenie, atraktívne ohodnotenie, možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania.

Spolu tvoríme lepší tím.

Sanitár - Urgentný príjem - Nemocnica Topoľčany @ Svet zdravia, a.s
Sanitár - Urgentný príjem - Nemocnica Topoľčany
Oblasť práce Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto Miesto
Topoľčany
Nástup
dohodou

Náplň práce

Očakávame nového člena ošetrovateľského tímu, ktorého práca bude spočívať v sprevádzaní pacientov na vyšetrenie a v  poskytovaní základnej starostlivosti v rozsahu štúdiom a odbornou praxou získaných vedomostí a zručností.

Možnosti rozvoja

  • Podpora zvyšovania, prehlbovania alebo rozširovania kvalifikácie zamestnanca prostredníctvom interných a externých vzdelávacích aktivít.
  • Osobnostné a odborné školenia, rozvoj tzv. soft skills zamestnancov v oblasti komunikácie s pacientom a príbuznými.
  • Spolupráca s uznávanými odborníkmi.
  • Neustály koncepčný rozvoj vo Vašom odbore

Ďalší kariérny krok

Zamestnanci spoločnosti Svet zdravia a ProCare majú možnosť rozvíjať svoju kariéru v zázemí silnej súkromnej spoločnosti. Majú príležitosť získať skúsenosti a byť súčasťou úspešných a nových projektov v segmente zdravotníctva v najväčšej siete nemocníc a polikliník na Slovensku.

Zodpovednosti

40%
Transport pacientov, prípadne doprovod pacienta na vyšetrenie a pod
10%
Polohovanie pacienta
20%
Transport biologického materiálu do príslušného laboratória
20%
Komplexná hygienická starostlivosť o pacienta
10%
Príprava zdravotníckeho materiálu a pomôcok na sterilizáciu

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Iné požiadavky Iné požiadavky
Privítame, ak bude mať kandidát ukončené vzdelanie v odbore sanitár.
Nesmú mu chýbať komunikačné zručnosti, zodpovednosť, cieľavedomosť, chuť a ochota rozvíjať sa a zdokonaľovať v danom odbore.
Vítané
Iné preferencie Iné preferencie
Oceníme flexibilitu, aktívny prístup , dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority.

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Priateľská pracovná atmosféra

Nespájame svoju identitu len s prácou. Našim zamestnancom ponúkame výhody s prihliadnutím na tie najvyššie životné hodnoty. Našou najvyššou prioritou je Vaše ZDRAVIE, poskytujeme celoročnú zdravotnú starostlivosť pre Vás a Vašich blízkych. Podporujeme RODINU možnosťou využitia detského letného tábora, účasti na akciách ku MDD či na Mikuláša. Môžete využiť plne hradený deň voľna na 1. deň v škole prváčika či home office. Budujeme TÍMOVOSŤ na športových dňoch a teambuildingoch. Podporujeme KULTÚRU a slovenské divadlá. Podporujeme zdravý životný štýl a športovcov. Čaká na Vás množstvo ďalších výhod.

Ponúkaný plat

624* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Doplňujúce informácie

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Telefonicky budeme kontaktovať  len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Kontakt

Mgr. Zuzana Ondrušová
HR koordinátor
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Pavlovova 17, Topoľčany, Slovensko