ponuka je uzatvorená
PHP Web Developer @ JobAngels

Ponuka práce: PHP Web Developer

Miesto
Bratislava
Typ pracovného pomeru
živnosť
Nástup
ihneď
Ponúkaný plat
2 800 - 3 500 EUR / mesiac

Náplň práce

Ponúkame Ti pozíciu PHP Web Developera, v rámci ktorej sa stretneš so zaujímavými (nie len PHP) projektami.

Nechceme Ťa lákať na prácu v mladom dynamickom kolektíve (ktorým sme :), ani na flexibilný pracovný čas alebo home office. Vieme, že je pre Teba omnoho zmysluplnejšie chodiť do práce bez technológií z minulého storočia či zdĺhavých schvaľovacích procesov.

Môžeš sa nás opýtať na čokoľvek, čo Ťa zaujíma - pár odpovedí možno nájdeš už aj v priloženom FAQ:

Q: S čím presne sa v práci stretnem?

A: Najnovšie Nette a Bootstrap. Mal(a) by si mať solídnu znalosť PHP, MySQL a JavaScript. Dostaneš však veľkú slobodu v použití technológií, ktoré by náš produkt posunuli ďalej. Zíde sa Ti skúsenosť s API, obzvlášť Google a Facebook, nakoľko budeš súčasťou vývoja nášho vlastného API.

Q: Akou formou sa zadeľujú úlohy?
A: Máme prehľadnú nástenku v Trelle. Po dokončení úlohy si z back-logu vyberieš ďalšiu. Popravde, nakoľko máme stále kopec nápadov, úloh máme fakt dosť a postupne si ich prerozdeľujeme.

Q: Podľa čoho a kto určuje priority daných taskov?
A: Každý týždeň si my, programátori (momentálne sme traja), rozdeľujeme úlohy podľa priority na daný týždeň. Okrem toho prediskutujeme aj nejaké nové nápady, vylepšenia pre zlepšenie efektivity alebo či Ťa daná úloha vôbec baví ;)

Q: Máte ako tím nejaké stanovené ciele alebo víziu?
A: Každý kvartál si ich spoločne nastavujeme. Nakoľko chceme kompletne prekopať našu stránku, určite sa zídu Tvoje skúsenosti a staneš sa súčasťou tvorby tohto nového riešenia. Okrem toho uvažujeme vyvinúť vlastnú mobilnú aplikáciu a realizovať nápady, s ktorými prídeš ty :)

Q: Čo keď si budem chcieť poriadne naštudovať dokumentáciu alebo sa zoznámiť s novou technológiou ešte predtým, než začnem písať kód?
A: Jasné, urobíš si priestor podľa vlastných potrieb a potom začneš programovať.

Tešíme sa na Teba!

Zodpovednosti

50%
Vytváranie aplikačných komponentov za použitia PHP (Nette)
30%
Vytváranie užívateľského prostredia (HTML, CSS, JQuery)
20%
Spolupráca s tímom pri navrhovaní riešení

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Vzdelanie - študijný odbor
Informatika
Počet rokov praxe
3
Požadované zručnosti
HTML (XHTML)
PHP
JavaScript ( jQuery)
MySQL
CSS (Less)
Iné požiadavky

  • PHP Nette - Pokročilý
  • HTML 5 - Pokročilý
  • CSS - Mierne Pokročilý
  • JavaScript - Mierne Pokročilý
  • MySQL - pokročilý
  • GIT - Mierne pokročilý
  • Python - Pokročilý
  • ochota naučiť sa pracovať s machine learning (skúsenosť s ML je výhodou)
  • zvládnuté princípy objektového programovania
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • zmysel pre tímovú prácu.

Vítané
front.jobOffer.prefferedSkills Vítané zručnosti
Nette Framework
Bootstrap
práca s GIT
základy UNIX

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Flexibilný pracovný čas
  4. Work-life balance

Benefity

• možnosť sebarealizácie

• profesionálny rozvoj

• práca v priateľskom tíme

2 800* - 3 500 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

JobAngels je unikátny projekt, v ktorom digitalizujeme, zefektívňujeme a vnášame moderné technológie a ľudskosť do oblasti náboru ľudí.

Vytvorili sme jedinečnú komunitu Anjelov, vďaka ktorej môže každý zdieľať pracovné ponuky svojim známym i neznámym, a pomôcť im tak nájsť prácu snov.

Ľuďom, ktorí aktívne hľadajú nové výzvy i pasívnym uchádzačom, prinášame transparentný pohľad za dvere firiem. Vďaka jedinečnému dizajnu pracovných ponúk obohatených o fotografie a videá, umožňujeme spoznať bližšie pracovné prostredie a kultúru firmy skôr, ako sa rozhodnú zaslať svoj životopis.

V JobAngels ešte stále vládne start-up spirit, hravé, kreatívne a dynamické prostredie, kde je každý člen tímu súčasťou tvorby príbehu a budúcnosti firmy.

Kontakt

Martina Štarková

Adresa

Kapucínska , Bratislava, Slovensko