ponuka je uzatvorená

Sme mobilným operátorom, ktorý presadzuje jednoduchosť, transparentnosť a férovosť v mobilnej komunikácii. Aj vďaka tomu je s nami už 11 rokov viac ako 1,9 milióna zákazníkov. Sme deviaty rok po sebe mobilným operátorom roka v ankete TECHBOX . Tiež držiteľ ceny Best Employers 2013, 2014 a 2015 pre najlepšieho zamestnávateľa na Slovensku v kategórii veľkých firiem.

Aké to u nás je?

  • O2 je stabilnou firmou, ale stále sa tu niečo deje, čo dáva všetkým príležitosť stále sa učiť a posúvať ďalej.
  • Kolektív – najlepší priateľ človeka. Keď sa človek teší na svojich kolegov, hneď sa mu ráno vstáva ľahšie.
  • Bez zábavy nie sú koláče. Hodnoty ako férovosť, jednoduchosť, transparentnosť a zábava nie sú len prázdne slová na papieri, ale súčasť každodenného života.
  • Formality idú bokom. Komunikácia bez okolkov je samozrejmosť. Nepoužívame tituly, všetci si tu tykáme a kravaty sú pre nás podozrivé.

Senior systémový dizanér, e-doména @ O2 Slovakia
Senior systémový dizanér, e-doména
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Petržalka
ihneď

Náplň práce

Chceš sa stať naším najväčším expertom na systémové dizajny primárne v oblasti „eCommerce“ a „Selfcare“? Si srdcom IT, ale aj komunikácia s biznisom a dodávateľmi nie je pre teba žiaden problém? Ak si odpovedal áno, tak sa pridaj k nášmu tímu IT dizajnérov.

U nás budete:

  • Zbierať, analyzovať a dokumentovať biznis požiadavky a vytvárať biznis analýzu
  • Hľadať a odporúčať vhodné spôsoby ako implementovať business požiadavky do IS systémov
  • Poskytovať technicku feasibilitu (uskutočnitelnosť) pre oblast eCommerce a Selfcare
  • Vytvárať dizajny, stredného a väčšieho rozsahu, potrebné pre implementáciu zmien v IS systémoch zameraných na eCommerce a Selfcare
  • Zodpovednosť za riešenie problémov počas implementácie projektov
  • Pripravovať tendrovú dokumentáciu a vyhodnocovať tendrovú špecifikáciu dodanú dodávateľmi

Tím líder

Michal Harhaj
Working with great people at O2 Slovakia
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

  • Chceš sa zlepšovať v tom, čo Ťa baví? Radi Ťa v tom podporíme :) . Môžeš sa zapojiť do našej internej akadémie, alebo si nájsť školenie na mieru externe

Zodpovednosti

60%
Vytváranie dizajnu a hľadanie riešení
20%
Príprava a analýza business požiadaviek
20%
Konzultácie s kolegami z businessu a IT

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Informatika
Informačné technológie
Softvérové inžinierstvo
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Počet rokov praxe
4
Požadované zručnosti
• Znalosť rámca pre vývoj webových stránok , webových aplikácií a správu obsahu (najlepšie Liferay)
• HTML , CSS , JavaScript - pokročilý
• Skúsenosti s prípravou UX/UI a s modelovaním procesov (BPMN)
• MS Office - aktívne
Iné požiadavky
• Skúsenosti z Telco prostredia - výhodou
• Analytické myslenie
• Komunikačné a facilitačné zručnosti
• Schopnosť vidieť veci v širších súvislostiach (E2E pohľad)
Vítané
Vítané zručnosti
• Schopnosť čítať kód v jazyku Java
• Znalosti network topológie, protokolov, prehlad v sieťovej bezpečnosti
• Prax aspoň 1 rok s riadením dizajnov stredného a veľkého rozsahu

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Work-life balance
  4. Atraktívne benefity
  5. Prestížny zamestnávateľ

Iné benefity

- O2 Prázdniny - voľno navyše po vyčerpaní dovolenky
- Home Office
- Stravné lístky aj za dni neprítomnosti
- Preplatenie PN
- Bezplatné poradenské služby v oblasti psychológie, práva, financií a zdravia

Kontakt

Jana Šaláteková
HR Recruitment Specialist

Adresa

Einsteinova3541/24, Petržalka, Slovensko