Sme ANASOFT. Naším poslaním je vytváranie užitočných, kvalitných a inovatívnych produktov a služieb, s medzinárodným dosahom.

Vytvárame spoločenstvo so živým záujmom o každého. Popri podnikateľských aktivitách venujeme svoj čas, prostriedky a energiu filantropickým projektom a tiež podporujeme rozvoj študentov priamou participáciou na našich riešeniach.

Ak chceš rásť na rôznorodých projektoch a učiť sa na najnovších technológiách, zdieľať know-how, inšpirovať sa navzájom s kolegami a kolegyňami, príď. Budeš musieť rezignovať na hviezdne maniere, ale nie na hviezdne ambície, a o svojich kvalitách naozaj presvedčiť – energia každého je zrejmá a spravodlivo odmenená.

Vývojár JAVA a ANDROID @ ANASOFT APR, spol. s r.o.
Vývojár JAVA a ANDROID
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

Do nášho Signatus tímu, hľadáme vývojára, ktorý bude pracovať na vývoji mobilných aplikácií pre digitálny podpis a overenie užívateľov na platforme ANDROID.

Tvojou hlavnou úlohou bude vývoj existujúceho produktu a tiež nových plánovaných projektov.

Budeš programovať, analyzovať, návrhovať, ladiť a mať na starosti údržbu systémov.

Zapojíš sa do rozvoja produktu, ktorý vznikol ako interný start-up a už sa etabloval na trhu.
Okrem toho, že musíš byť skúseným vývojárom, mal by si zvládať aj face to face kontakt s klientom a poskytovať aktívnu podporu pri obchodnom rokovaní.

Tím líder

Marek Vandak
Head of Software Development
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Zodpovednosti

40%
Vývoj produktu
40%
Starostlivosť o aktuálne projekty
10%
Kontakt s klientom/obchodná podpora
10%
R&D

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Jazyky
angličtina (UK) - expert
Počet rokov praxe
2
Počet rokov praxe v odvetví
2 - IT a telekomunikácie
Iné požiadavky
- preukázateľná zručnosť v programovaní pre mobilné zariadenia aspoň 2 roky
- znalosť Java for Android, alebo silná znalosť Java
- zaujímavé projekty za sebou
- angličtina na pokročilej úrovni
- proklientsky prístup a vedieť si obhájiť svoju prácu
- konceptuálne a abstraktné myslenie
- radosť z objavovania
- ochota vzdelávať sa, učiť sa nové veci

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Atraktívne benefity
  4. Flexibilný pracovný čas
  5. Atraktívny rozvojový program

V Anasofte sa snažíme o to, aby mal každý pocit, že je dôležitý.
Okrem priateľskej atmosféry zabezpečujeme zdravotné prehliadky, angličtinu na pracovisku, masáže, Loyality program, Referral bonus, dovolenku naviac a ďalšie výhody o ktorých ti radi povieme na osobnom stretnutí.

Ponúkaný plat

2 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Kontakt

Adela Volčková
HR Specialist
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Mlynská dolina41, Bratislava, Slovakia