Úspešnosť Tatra banky je výsledkom každého zamestnanca. Naše vysoké nasadenie a nadšenie pre každodennú prácu prináša inovácie v produktoch a službách, ktoré naši klienti tak oceňujú. Už pri výbere zamestnancov kladieme dôraz na Nadšenie, Tvorivosť a Náročnosť. Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie, ktoré dokáže naplniť naše osobné a pracovné ciele v prostredí, ktoré rešpektuje hodnoty našej banky. Rozvoj je investícia, ktorú vkladáme do našich zamestnancov. Veríme, že im napomáha k dosahovaniu cieľov, napredovaniu a spoločnému posúvaniu hraníc bankovníctva. Nezameniteľnou výhodou práce v Tatra banke je, že vytvárame priestor pre prácu na významných projektoch, ktoré otvárajú nové príležitosti pre našich zamestnancov. Zamestnancom ponúkame priestor  pre iniciatívu a tvorivosť. Otvorene s nimi hovoríme o ich kariérnej dráhe a vytvárame priestor pre ich ďalší rast. Z nich sa potom stávajú nenahraditeľní manažéri, lídri a profesionáli v rôznych oblastiach. Sme hrdí, že viac ako 90 % manažérskych pozícií obsadzujeme  z vnútorných zdrojov.

Odborný referent sekretariátu predstavenstva @ Tatra banka
Odborný referent sekretariátu predstavenstva
Oblasť práce
Administratíva a asistentské práce
Miesto
Staré Mesto
ihneď

Náplň práce

- príprava podkladov a podaní pre orgány štátnej a verejnej správy, komunikácia s orgánmi štátnej a verejnej správy

- príprava prezentácií a prehľadov
- evidencia externej a internej korešpondencie
- administratívne činnosti, administratívna podpora právnikom útvaru - plánovanie a koordinácia zasadnutí spoločnosti a jej dcérskych spoločností, účasť na zasadnutiach a zápisnice z rokovaní
- správa interných databáz

Zodpovednosti

20%
príprava podkladov a podaní pre orgány štátnej a verejnej správy, komunikácia s orgánmi štátnej a verejnej správy
20%
príprava prezentácií a prehľadov
20%
evidencia externej a internej korešpondencie
20%
administratívne činnosti, administratívna podpora právnikom útvaru
20%
plánovanie a koordinácia zasadnutí spoločnosti a jej dcérskych spoločností, účasť na zasadnutiach a zápisnice z rokovaní

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola bez maturity
Počet rokov praxe v odvetví
5 - Administratíva a asistentské práce
Iné požiadavky
- prax: najmenej 5 rokov v rovnakej alebo podobnej pracovnej oblasti
- schopnosť komunikovať v anglickom jazyku slovom aj písomne
- precíznosť, samostatnosť, flexibilita, dochvíľnosť, schopnosť hľadať riešenia
- komunikačné a organizačné schopnosti
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- spoľahlivosť
Vysokoškolské štúdium

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Work-life balance
  3. Atraktívny rozvojový program
  4. Priateľská pracovná atmosféra
  5. Atraktívne benefity

Iné benefity

· Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Atraktívne kariérne príležitosti
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Možnost rotácií v rámcí RB Group
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky – balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
· Motivačné nadštandartné ohodnotenie
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Extra dovolenka

Ponúkaný plat

1 100* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas v

Kontakt

Jana Lubá
Recruiter
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Hodžovo námestieHodžovo ná, Staré Mesto, Slovakia