ponuka je uzatvorená
Bankár senior pre Nitru @ Tatra banka

Ponuka práce: Bankár senior pre Nitru

Miesto
Nitra
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
1 150 EUR / mesiac

Náplň práce

• Si nadšený obchodník ? Máš skúsenosti s predajom produktov alebo služieb ? Vieš ako sa pýtať otázky tak, aby si zistil/a čo tvoj klient potrebuje? Chceš svoje schopnostivyužiť pri práci s prvotriednymi produktmi v atraktívnom bankovom prostredí? Ponúkame ti ideálnu príležitosť využiť tvoje silné stránky u nás.
• Nevadí, ak nie si expertom vo svete financií. Na začiatku s nami absolvuješ 2-mesačný rozvojový program, v ktorom ťa pripravíme na každú situáciu. Neboj sa, budeme v tom s tebou.
• Tvojou náplňou práce bude starostlivosť o klientov na pobočke. Budeš im radiť, ako spravovať ich financie a ponúkať im služby, ktoré najlepšie vystihnú ich potreby. Budeš pracovať s pestrým portfóliom produktov, ako sú spotrebné a hypotekárne úvery, fondy, investovanie a podobne. Vo veľkej miere budeš pracovať s našimi inováciami - najmodernejšími digitálnymi produktami a službami našej banky, ktoré sú pravidelne oceňované na svetovej i európskej úrovni. Medzi naše najčerstvejšie ocenenia patria napríklad tieto: Najinovatívnejšia digitálna banka na Slovensku v roku 2020 a Najlepší mobilný web v strednej a východnej Európe. Svojim klientom budeš radiť, ako tieto digitálne produkty využívať na maximum.
• A...budeš veľa počúvať a veľa sa pýtať. :)

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Iné požiadavky

• Žije v tebe obchodnícky duch. :)
• Máš pracovné skúsenosti z predaja produktov alebo služieb. Nezáleží na tom z akej oblasti.
• Dokážeš pútavo a zaujímavo rozprávať.
• Pri komunikácii s klientom vieš čítať medzi riadkami a rýchlo reagovať na jeho životné momenty ponukou správnych riešení.

Vítané

Benefity

• Ak ti pôjde práca od ruky a bude ťa baviť, radi ťa kariérne posunieme ďalej. Čo to pre teba znamená? Napríklad už do roka sa z teba môže stať bankár senior či osobný bankár pre prémiových klientov. Dopredu budeš poznať nástupné aj cieľové mzdy pobočkových pozícií a preto bude pre teba jednoduchšie plánovať si svoje financie aj do budúcnosti.
• Keď u nás pracuješ, získavaš bankové produkty zadarmo alebo za zvýhodnených podmienok. Mesačne tak môžeš ušetriť aj viac než 100 €. Kúpa auta, nehnuteľnosti alebo šetrenie na dôchodok budú pre teba o to jednoduchšie.
• Detailné informácie o všetkých benefitoch nájdeš na našom kariérnom portáli. Určite ťa poteší až 5 dní voľna navyše, zľavy od rôznych spoločností, či možnosť kúpiť si prioritné akcie Tatra banky.
• Ako inovatívny líder vo svete bánk ti vieme ponúknuť stabilný priestor pre dlhodobú spoluprácu. Pokiaľ budeš mať záujem zlepšovať sa a patriť medzi TOP bankárov, máme pre teba pripravených množstvo vzdelávacích aktivít.
• Okrem najnovšieho dizajnu v priestoroch našich pobočiek sa na trendy sústredíme aj v odievaní: nadobro sme zrušili „rovnošaty“ a prišli sme s naším vlastným Business dress kódom. Vďaka tomuto štýlu budeš môcť vyjadriť svoju osobnosť aj prostredníctvom oblečenia a nestratíš pritom bankovú profesionalitu a dôveru klientov.

1 150* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Nástupná mzda 1150 € brutto pri plnom úväzku. Navyše si u nás dokážeš zarobiť na odmenách už dva mesiace po nástupe do práce. Odmeny priemerne vo výške od 150 € do 500 € mesačne brutto. Odmeny sú súčasťou variabilnej zložky mzdy, ktorá je závislá od plnenia predajného plánu. Víkendové príplatky od 120 € -170 € brutto. Platí pre pobočky v nákupných centrách. Zároveň poznáš nástupné aj cieľové mzdy na každej ďalšej pobočkovej pozícii a vieš si tak lepšie riadiť svoj kariérny rast.

Tatra banka je univerzálna banka

Tatra banka má po celom Slovensku takmer 4 000 zamestnancov a viac ako 200 obchodných miest, ako aj veľké call centrum, rôzne dcérske spoločnosti a centrálu.

Nájdeš v nej IT-čkárov, obchodníkov, marketérov, právnikov a analytikov – skrátka rôznych ľudí, ktorí sa venujú rôznorodej práci vo všetkých možných odboroch.

Spolu obsluhujú všetky klientske segmenty, ktoré ti napadnú. Rôzni ľudia majú rôzny životný štýl, a teda aj rôzne bankové potreby. Niektorí milujú technológie a inovácie, iní osobný kontakt v pobočke a od banky nechcú nič zložité.

Tatra banka sa však stará rovnako tak o živnostníkov, malé, stredné aj najväčšie firmy, ako aj o národné či medzinárodné inštitúcie.

Multibrand v Tatra banke má svoj príbeh

Ten príbeh je vlastne celkom jednoduchý. Tatra banka vznikla ako prvá súkromná banka na Slovensku a teraz je súčasťou najsilnejšej rakúskej bankovej skupiny Raiffeisen Bank International Group.

Uspokojili sme sa? Nie. Naopak, v roku 2011 sme prijali výzvu a rozhodli sme sa stať ešte silnejšou bankou v segmente mass retail. Klient, ktorého sme sa rozhodli osloviť, však od banky neočakáva inovácie ani technologické novinky. Aspoň nie primárne: očakáva prehľadné a jednoduché produkty s jasnými podmienkami.

To všetko znamená, že v Tatra banka Group máš veľkú výhodu: môžeš si vybrať nielen druh práce, ale aj to, akých klientov chceš obsluhovať.

Tatra banka a Raiffeisen banka majú podľa prieskumov najspokojnejších klientov na celom slovenskom bankovom trhu.

Kontakt

Sára Škárová

Adresa

Nitra, Slovensko