ponuka je uzatvorená

Úspešnosť Tatra banky je výsledkom každého zamestnanca. Naše vysoké nasadenie a nadšenie pre každodennú prácu prináša inovácie v produktoch a službách, ktoré naši klienti tak oceňujú. Už pri výbere zamestnancov kladieme dôraz na Nadšenie, Tvorivosť a Náročnosť. Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie, ktoré dokáže naplniť naše osobné a pracovné ciele v prostredí, ktoré rešpektuje hodnoty našej banky. Rozvoj je investícia, ktorú vkladáme do našich zamestnancov. Veríme, že im napomáha k dosahovaniu cieľov, napredovaniu a spoločnému posúvaniu hraníc bankovníctva. Nezameniteľnou výhodou práce v Tatra banke je, že vytvárame priestor pre prácu na významných projektoch, ktoré otvárajú nové príležitosti pre našich zamestnancov. Zamestnancom ponúkame priestor  pre iniciatívu a tvorivosť. Otvorene s nimi hovoríme o ich kariérnej dráhe a vytvárame priestor pre ich ďalší rast. Z nich sa potom stávajú nenahraditeľní manažéri, lídri a profesionáli v rôznych oblastiach. Sme hrdí, že viac ako 90 % manažérskych pozícií obsadzujeme  z vnútorných zdrojov.

Risk analytik bankových rizík @ Tatra banka
Risk analytik bankových rizík
Oblasť práce Oblasť práce
Bankovníctvo a finančníctvo
Miesto Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

• Oddelenie Market Risk Management je zodpovedné za identifikáciu, meranie a kontrolu trhových rizík a likviditného rizika v banke a oceňovanie finančných nástrojov.

Činnosti v rámci ponúkanej pozície:
• oceňovanie finančných nástrojov
• vyvíjanie a zdokonaľovanie existujúcich technických riešení na útvare
• aktualizácia a správa dokumentácie k technickým riešeniam a používaným aplikáciám
• automatizácia pravidelných reportov a činností, monitoring ich vykonania

Zodpovednosti

25%
oceňovanie finančných nástrojov
25%
vyvíjanie a zdokonaľovanie existujúcich technických riešení na útvare
25%
aktualizácia a správa dokumentácie k technickým riešeniam a používaným aplikáciám
25%
automatizácia pravidelných reportov a činností, monitoring ich vykonania

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské štúdium
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Iné požiadavky Iné požiadavky
• VŠ (mat-fyz, informatika, ekonómia)
• algoritmické myslenie, základná znalosť programovania
• základná znalosť relačnýh databáz, práca s SQL
• aktívna znalosť anglického jazyka
• logické myslenie, samostatnosť a akcieschopnosť, zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť, tímový duch.
• Výhodou je:
• znalosť štatistiky, matematiky a práca s prílušnými SW nástrojmi (R, MATLAB)
• znalosť nástrojov finančného trhu
Vysokoškolské I. stupňa

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Atraktívny rozvojový program
  3. Prestížny zamestnávateľ
  4. Priateľská pracovná atmosféra
  5. Work-life balance

Iné benefity

• príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
• možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• atraktívne kariérne príležitosti
• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• možnosť rotácií v rámcí RB Group
• práca so skúsenými lídrami
• zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
• motivačné nadštandardné ohodnotenie
• možnosť stať sa akcionárom banky
• príspevok na zdravotnú starostlivosť
• príspevok na DDS
• dni voľna navyše s programom Dovolenka PLUS

Ponúkaný plat

1 100* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1100 € brutto pri plnom úväzku.

Adresa

Bratislava, Slovensko