ponuka je uzatvorená
Vedúci údržby v strojárskej výrobe @ PERSONALITY Headhunters & Recruiters
Vedúci údržby v strojárskej výrobe
Miesto Miesto
Žarnovica
Typ pracovného pomeru Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup Nástup
dohodou

Náplň práce

- Riadenie tímu údržby (elektro-údržbári a údržbári)
- Zabezpečenie pravidelnej údržby strojov, prioritizácia pri operatívnej a poruchovej údržbe
- Plánovanie a riadenie preventívnej údržby
- Riešenie vzniknutých porúch
- Zabezpečenie a riadenie opráv s externými dodávateľmi strojov
- Komunikácia s dodávateľmi v anglickom jazyku
- Zlepšovanie a optimalizácia zabehnutých procesov, hľadanie možnosti na znižovanie nákladov
- Vedenie potrebnej dokumentácie
- Vytváranie interných smerníc a postupov
- Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti

Požiadavky

- Predchádzajúce pracovné skúsenosti ako Vedúci pracovník údržby vo výrobnom závode /strojárstvo, automotive/
- Komunikatívna znalosť anglického, prípadne nemeckého jazyka
- Znalosť TPM
- Znalosť v oblasti hydrauliky, pneumatiky a mechaniky
- Technické myslenie a dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- Ovládanie MS Word, Excel na pokročilej úrovni
- Elektrotechnická spôsobilosť, § 23

Benefity

- Práca pre stabilnú a silnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť
- Príjemné a moderné pracovné prostredie
- 13. a 14 plat
- Dlhodobá spolupráca
- Mesačný výkonnostný bonus do výšky 10% z hrubej mzdy
- Príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie
- Príspevok na dopravu
- Stravovacia karta
- 2x týždenne ovocný bufet zdarma

Ponúkaný plat

1 500* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Uvedený plat je orientačný, v závislosti od skúseností kandidáta môže byť základný plat vyšší

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú a stabilnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť, pôsobiacu v automobilovom priemysle.

Kontakt

Nela Jakubisova

Adresa

Žarnovica, Slovensko