Brigádnik / čka pre Tesco Bošany @ TESCO STORES SR, a.s.

Ponuka práce: Brigádnik / čka pre Tesco Bošany

Miesto
Bošany
Typ pracovného pomeru
dohoda
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
5,40 EUR / hodina

Náplň práce

Ako brigádnik/čka ste veľmi dôležitým človekom pre našich zákazníkov. Veľmi ľahko môžete ovplyvniť celý ich zážitok z nakupovania u nás tým, že im ponúknete pomoc a úsmev. A čo konkrétne budete robiť?

• Obsluhovať zákazníkov v pokladni
• Doplňovať tovar na predajnej ploche
• Kontrolovať dostupnosť a kvalitu tovaru
• Kontrolovať dátumy spotreby
• Označovať tovar správnymi cenovkami

Zručnosti a kvalifikácia

Požadované
Minimálne vzdelanie
Základné vzdelanie
Iné požiadavky

  • Baví vás pracovať s ľuďmi a ochota pomôcť vám nie je cudzia
  • Nevadí vám práca na zmeny alebo počas víkendov
  • Pracujete radi v tíme a je pre vás dôležitá priateľská atmosféra
  • Ste pripravený vyhrnúť si rukávy a pomôcť kolegom i zákazníkom
  • Zaujíma Vás dynamické prostredie maloobchodu
  • Ukončená povinná školská dochádzka 10 rokov

Vítané

Benefity

  • Možnosť brigády počas celého roka

  • Získate veľa skúseností a zručností

  • Získate množstvo zaujímavých kontaktov

  • Nemusíte byť odborníkom, všetko vás naučíme

  • Budete pracovať v skvelom kolektíve

5,40* EUR / hodina
*základná zložka mzdy

+ príplatky za víkendy

Pracovné prostredie a firemná kultúra

Tesco chce byť atraktívnym zamestnávateľom pre každého, bez ohľadu na vek, pohlavie, vierovyznanie či národnosť.

V našich prevádzkach, distribučných centrách aj centrálnej kancelárii pracuje 74 % žien, 26 % mužov, 6 % kolegýň a kolegov so zdravotným znevýhodnením a 61 % kolegýň a kolegov, ktorí sa starajú o zverené osoby. Máme kolegyne a kolegov viac než 40 rôznych národností z 5 kontinentov. V našom najvyššom vedení spoločnosti môžete stretnúť kolegyne a kolegov 7 rôznych národností.

Ale naša inkluzívna kultúra je viac než len o pohlaví, pôvode či sexuálnej orientácii. Snažíme sa zachytiť rozdiely v myslení, postojoch a spôsoboch práce. Ponúkame flexibilné moderné pracovné prostredie s priateľskou atmosférou, ktorá vám umožní byť sami sebou a byť tým najlepším. Zaujíma nás váš prínos k celkovému úspechu spoločnosti, nie váš účes, koníček ani pohľad na svet.

V Tescu je každý vítaný, preto neustále budujeme a vylepšujeme inkluzívne pracovné prostredie. Ako spoločnosť zamestnávajúca osoby s rôznym druhom znevýhodnenia sa zaväzujeme zaistiť inkluzívny a všetkým prístupný náborový proces. Uchádzačom umožňujeme zdieľať s nami prípadné zmysluplné opatrenia, ktoré by im mohli pomôcť a prácu v Tescu uľahčiť.

Viac o nás zistíte tu : https://corporate.tesco.sk/

Získané ocenenia:

  • Najzamestnávateľ 2022 - TOP 3 v kategórii Obchod a služby
  • Roma Spirit 2022 - víťaz v kategórii Spoločnosť a zamestnávateľ
  • Via Bona Slovakia 2020 - víťaz v kategórii Zodpovedná veľká firma, ocenenie za Cena verejnosti
  • Najdôveryhodnejšia značka 2023 - ocenenia v kategórii E-shopy s potravinami, Nebankové spotrebiteľské úvery, Predajcovia potravín, Privátne značky
  • #LI-DNI

Kontakt

Sabína Szabadosová

Adresa

Bošany, Slovensko