Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku.

NEMOCNICE SVET ZDRAVIA

Spoločnosť Svet zdravia, a. s. pôsobí na Slovensku od roku 2006. Sme  prevádzkovateľom 17 regionálnych nemocníc.

Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie.  Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde je pacient centrom našej pozornosti.

Svet zdravia tvorí vyše 6000 našich kolegov. Neustále však hľadáme profesionálov, ktorí sa chcú stať súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve.

Vyberte si nás.

Využite príležitosť získať stabilnú prácu v moderných nemocniciach, zaujímavé profesionálne uplatnenie, atraktívne ohodnotenie, možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania.

Spolu tvoríme lepší tím.

Lekár- KLINICKÝ ONKOLÓG- Nemocnica s poliklinikou Spišská Nová Ves @ Svet zdravia, a.s
Lekár- KLINICKÝ ONKOLÓG- Nemocnica s poliklinikou Spišská Nová Ves
Oblasť práce Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto Miesto
Spišská Nová Ves
Nástup
dohodou

Náplň práce

V našom tíme privítame nového člena, ktorého náplňou práce bude :

  • poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie
  • poskytovanie  a zabezpečovanie konziliárnej  zdravotnej starostlivosti
  • vykonávanie odbornej diagnostickej a preventívno-liečebnej činnosti v danom odbore
  • zabezpečovanie diagnostiky a medikamentóznej liečby pacientov na zverenom pracovisku
  • riadne vedenie zdravotnej dokumentácie
  • efektívne využívanie svojho pracovného času

Možnosti rozvoja

  • Podpora zvyšovania, prehlbovania alebo rozširovania kvalifikácie zamestnanca prostredníctvom interných a externých vzdelávacích aktivít.
  • Osobnostné a odborné školenia, rozvoj tzv. soft skills

Ďalší kariérny krok

Zamestnanci majú jedinečnú príležitosť získať skúsenosti a byť súčasťou úspešných a nových projektov v segmente zdravotníctva v najväčšej siete nemocníc a polikliník na Slovensku.

Zodpovednosti

60%
Komplexná zdravotná starostlivosť o pacienta
10%
Poskytovanie informácií o zdravotnom stave pacienta rodinným príslušníkom a oprávneným osobám
30%
Vedenie zdravotnej dokumentácie

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Všeobecné lekárstvo
Počet rokov praxe Počet rokov praxe
1
Počet rokov praxe v odvetví Počet rokov praxe v odvetví
1 - Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
Vhodný uchádzač by mal mať ukončenú špecializačnú prípravu v odbore klinická onkológia
Mal by mať dostatočnú mieru empatie
Nemali by mu chýbať dobré komunikačné zručnosti
Iné požiadavky Iné požiadavky
- oceníme flexibilitu
- aktívny prístup
- schopnosť samostatne a efektívne riešiť kritické situácie

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Prestížny zamestnávateľ
  3. Atraktívny rozvojový program

Ponúkaný plat

2 500* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania a profilu kandidáta. Pracovné nasadenie oceňujeme formou osobného príplatku.

Doplňujúce informácie

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Kontakt

Andrea Bendiková
HR koordinátor
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Jána Janského 2343/1, Spišská Nová Ves, Slovensko