V spoločnosti ProCare a Svet zdravia poskytujeme nadštandardnú zdravotnú starostlivosť. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

NEMOCNICE SVET ZDRAVIA

Spoločnosť Svet zdravia, a. s. pôsobí na Slovensku od roku 2006. Sme  prevádzkovateľom 17 regionálnych nemocníc.

Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie.  Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde je pacient centrom našej pozornosti.

Svet zdravia tvorí vyše 6000 našich kolegov. Neustále však hľadáme profesionálov, ktorí sa chcú stať súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve.

Vyberte si nás.

Využite príležitosť získať stabilnú prácu v moderných nemocniciach, zaujímavé profesionálne uplatnenie, atraktívne ohodnotenie, možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania.

Spolu tvoríme lepší tím.

Rádiologický technik - Nemocnica Partizánske @ Svet zdravia, a.s
Rádiologický technik - Nemocnica Partizánske
Oblasť práce Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
ihneď

Miesta práce

Náplň práce

    Nového člena, ktorý bude na základe indikácie lekára samostatne vykonávať skiagrafické vyšetrenia (sumačné, zväčšené a cielené snímky). Vykonávať základnú rádiodiagnostickú skiagrafiu a asistovať pri zložitejších vyšetreniach s kontrastnými látkami na odd. RDG, na operačnej sále a pri lôžku pacienta. Pripravovať diagnostické látky potrebné k RTG vyšetreniam. Vykonávť snímkovacie techniky v rádiodiagnostickej skiagrafií.

Možnosti rozvoja

Podpora zvyšovania, prehlbovania alebo rozširovania kvalifikácie zamestnanca prostredníctvom interných a externých vzdelávacích aktivít.

Osobnostné a odborné školenia, rozvoj tzv. soft skills zamestnancov v oblasti komunikácie s pacientom a príbuznými.

Spolupráca s  uznávanými odborníkmi, koncepčný rozvoj v danom odbore

Ďalší kariérny krok

Zamestnanci spoločnosti Svet zdravia a ProCare majú možnosť rozvíjať svoju kariéru v zázemí silnej súkromnej spoločnosti. Majú príležitosť získať skúsenosti a byť súčasťou úspešných a nových projektov v segmente zdravotníctva v najväčšej siete nemocníc a polikliník na Slovensku.

Zodpovednosti

35%
Vykonávanie základnej rádiodiagnostickej skiagrafie
35%
Asistencia pri zložitejších vyšetreniach s kontrastnými látkami na odd. RDG, na operačnej sále a pri lôžku pacienta
15%
Samostatné spracovanie obrazovej dokumentácie v digitálnej forme pomocou špeciálneho software
15%
Príprava diagnostických látok potrebných k RTG vyšetreniam

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Rádiologický asistent/technik
Jazyky Jazyky
slovenčina - rodný jazyk
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Iné požiadavky Iné požiadavky
Kandidát by mal mať ukončené vzdelanie v odbore rádiologický technik.
Vítané
Iné preferencie Iné preferencie
Starostlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup , dodržiavanie pravidiel, schopnosť riešiť kritické situácie, schopnosť určiť priority.

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Prestížny zamestnávateľ
  3. Atraktívny rozvojový program
  4. Práca s poprednými expertmi

Spolupráca s uznávanými odborníkmi.
Atraktívne pracovné prostredie.
Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
Spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy na pracovisku
Rôzne druhy nepeňažných benefitov a tímbildingových aktivít
motivačné výkonnostné finančné ohodnotenie
príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra nemocnice/polikliniky
stabilná práca v modernej poliklinike/nemocnice
odborná adaptácia pod vedením vlastného mentora, skúseného kolegu
školenia a vzdelávanie aj mimo polikliniky/nemocnice v rámci siete ProCare a Svet zdravia
novo zrekonštruované/príjemné/moderné priestory nemocnice/polikliniky/oddelenia

Ponúkaný plat

849* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Kontakt

Alexandra Šagátová
HR koordinátor
Odoslať súkromnú správu