Itera is a communication and technology company that operates in flexible teams across disciplines, geographical borders and customer industries. Our customers are Nordic agile-oriented businesses operating mainly withing the banking, finance, insurance, public, healthcare. We are one of Norway´s 5 most innovative companies across all industries (2017). In Slovakia, we deliver development, testing, service operation and consulting. If you are passionate and innovative join us for a coffee and we will give you space to grow.

IT Recruiter @ Itera Slovakia
IT Recruiter
Oblasť práce Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

Si začínajúci (IT) Recruiter a rád by si sa presunul/a do interného HR, kde vieš popri recruitingu začať flirtovať aj s ďalšou agendou ako je onboarding zamestnancov, sledovanie dochádzky, organizovanie firemných eventov atď.?

Tak nám pošli tvoje CV a pozeraj sa zblízka s nami ako ľudia, ktorých si vybral do firmy rastú spolu s tebou a stávajú sa tvojimi priateľmi.

Tím líder

supervisor_photo Pavol Zuffa
Founder, Trainer at Boost-it
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

Vzdelávanie a workshopy v oblasti soft-skills a jazykov

Zodpovednosti

80%
Recruitment activities
20%
HR and Administrative Support

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
angličtina (US) - pokročilý
Počet rokov praxe Počet rokov praxe
1

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Work-life balance
  3. Medzinárodné pracovné prostredie
  4. Flexibilný pracovný čas
  5. Priateľská pracovná atmosféra

Iné benefity

Flexibilný pracovný čas a work-life balance
Možnosť rastu
Priestor pre realizáciu tvojich nápadov
Balíček benefitov ako multisport karta atď.

Ponúkaný plat

1 000* - 1 400 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Kontakt

Andrea Košutová
HR Specialist
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Prievozská 4, Bratislava, Slovensko