nabídka je uzavřena
Junior Controller @ Generali Poisťovňa | Generali Česká pojišťovna

Nabídka práce: Junior Controller

Místo
Hlavní město Praha (Praha 4)
Typ pracovního poměru
Nástup
dohodou
Nabízený plat

Náplň práce

Baví vás čísla, rádi tvoříte reporty a jste analyticky založení? Zajímá vás práce s daty jejich interpretace? Máte smysl pro detail, jste komunikativní a chcete se posouvat v prostředí jedničky na trhu?

Do našeho týmu Controllingu hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který s námi bude spolupracovat na tvorbě reportů, plánů, forecastů, detailních analýz a prezentací výsledků pojišťovny.

Nemusíte být expert, uvítáme i čerstvého absolventa. Hlavní je zájem a chuť se učit!

O čem bude vaše role:

• Čeká Vás reporting a plánování finančních ukazatelů pojišťovny a penzijní společnosti.
• Naučíte se základní finanční ukazatele, kterými se sleduje profitabilita pojišťovny.
• Své zkušenosti využijete i při tvorbě analýz nad detailními i souhrnnými daty.
• Budete připravovat reporty a data pro naši mateřskou společnost.
• Důležitá bude i komunikace s interním partnerem.

Jak si vás představujeme:

• Máte dokončené SŠ/VŠ vzdělání, ideálně matematického, ekonomického či technického zaměření. Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.
• MS excel zvládáte na pokročilé úrovni, kontingenční tabulky Vám nedělají žádný problém.
• Vyznáte se v oblasti datové analytiky nebo datového modelování.
• Oceníme i základní znalost v oblasti plánování a controllingu.
• Jste analytický typ a libujete si v datech a práci s nimi. Na druhou stranu se nebojíte aktivní komunikace a prezentací výstupů.
• Ovládáte angličtinu na komunikační úrovni.

Co vám můžeme nabídnout:

• Zaučení a možnost se rozvíjet v oblasti controllingu, datové analýzy a programovacích jazyků.
• Různorodou práci, při které se nebudete nudit.
• Flexibilitu a homeoffice.
• Přátelský tým kolegů, o které se můžete opřít, a super šéfa k tomu.
• Propracovaný adaptační plán spolu s možností interního vzdělávání.
• Zázemí stabilní a silné společnosti, ale zároveň inovativní prostředí a mnoho zautomatizovaných procesů – udáváme směr a snažíme se neustále posouvat vpřed.

… a taky rozsáhlé zaměstnanecké benefity:

• 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví.
• FLEXIBILITA A SMARTWORKING: Oceníte dřívější začátek nebo pozdější start? Pracujete raději z kanceláře nebo oceníte kombinaci s prací z domova? Nastavte si pracovní dobu, jak vám vyhovuje, a využijte možnosti Home office 2-3 dny v týdnu.
• CAFETERIE: Bonus ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém Cafeterie vám přináší možnost relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. A to se vždy hodí!
• STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 92 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
• POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na produkty skupiny až do výše 50 %.
• ABY NEBYLA NUDA: Multisport karta, běžecký klub, interní sportovní ligy, slevy u třetích stran nebo za kulturou se slevou.

Dovednosti a kvalifikace

Požadované
Minimální vzdělání
Střední vzdělání s maturitou
Vítané

Benefity

• Mobilní telefon
• Notebook
• Příspěvek na penzijní/životní připojištění
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby
• Stravenky/příspěvek na stravování
• Dovolená 5 týdnů
• Vzdělávací kurzy, školení
• Kafetérie
• Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
• Zdravotní volno/sickdays
• Možnost občasné práce z domova
• 13. plat

Pracovní prostředí a firemní kultura

Poisťovňa, ktorá je celoživotným partnerom!

V roku 2021 prišlo ku spojeniu Generali Českej Poisťovne a Generali Poisťovne na Slovensku. Toto spojenie prináša množstvo výhod a možností ďalšieho rozvoja obchodných aktivít. Spoločné fungovanie umožňuje čerpať z dlhodobej tradície na trhu a zároveň si zachovať inovatívny spôsob myslenia a perspektívne rastúcu poisťovňu. Vďaka tomu môžeme naplniť dlhodobý cieľ stať sa celoživotným partnerom pre našich  klientov.

Stabilita a veľkosť spoločnosti zaručuje, že za všetkých okolností dokáže dodržať svoje záväzky, rovnako ako prinášať zásadné technologické inovácie taktiež rýchle a profesionálne služby. Kladieme veľký dôraz na ľudský prístup a rýchle profesionálne služby. Preto do nás vkladá dôveru milióny klientov. Generali podporuje rôzne aktivity. Každý sa môže stať ambasádorom a podieľať sa na zaujímavých projektoch v tejto oblasti.

KOHO HĽADÁME?

Hoci sme poisťovňa, u nás v Generali si na svoje príde v podstate každý. Umožňujeme uplatnenie vo všetkých možných odboroch ako sú: likvidácia, call centrum, IT alebo napríklad risk management. Taktiež je tu veľa možností v analytickom a finančnom oddelení, v marketingu a komunikácii alebo napríklad na HR. Nie je dôležité, či má uchádzač dva mesiace praxe, alebo dvadsať rokov. Rozhodujúci je pozitívny prístup a chuť učiť sa nové veci.

ČO JE DOBRE VEDIEŤ?

Aj keď sa s kolegami radi stretávame osobne, naučili sme sa plne fungovať v online prostredí a home office nám nerobí problém. Vďaka flexibilnému pracovnému času si dokážeme naplánovať prácu tak, aby mali dostatok priestoru na šport alebo zábavu.

V Generali dbáme o fyzické a psychické zdravie zamestnancov. Súčasná doba je náročná a kladie pred nás veľa výziev. Preto ponúkame svojim zamestnancom možnosť využiť konzultácie s psychológom. A nezabúdame ani na aktívny odpočinok a regeneráciu. Ponúkame pestrú škálu športových výhod, ako je Multisport karta, na ktorú prispievame. V letných mesiacoch organizujeme športové hry, skupinové športy, turistické alebo cyklo výlety. Taktiež je možné vybrať si z kultúrnych aktivít, masáží alebo pobytov.

V Generali podporujeme diverzitu a chceme, aby sa zamestnanci cítili byť súčasťou firemnej kultúry. Vďaka medzinárodnému zázemiu skupiny Generali majú zamestnanci možnosť podieľať sa na veľkých projektoch a komunikovať s kolegami z rôznych kútov sveta. V rámci medzinárodnej mobility je možné zúčastniť sa stáže v zahraničí a pozrieť sa, ako spolupracujú kolegovia v iných krajinách.

Chceš byť našou súčasťou? Hľadáme ľudí ako sme my :)

Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

Kontakt

Eliška Zemanova

Adresa

Na Pankráci 1720, Praha 4, Hlavní město Praha, Česko