ponuka je uzatvorená
Pridaj sa do manažmentu predajne ako Zástupca vedúceho predajne NAY v Avion-Bratislava a zarábaj až 1700€ @ NAY a.s.

Ponuka práce: Pridaj sa do manažmentu predajne ako Zástupca vedúceho predajne NAY v Avion-Bratislava a zarábaj až 1700€

Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
1 350 - 1 700 EUR / mesiac

Náplň práce

Čo bude Tvojou náplňou práce?

Tvoja práca bude veľmi aktívna, ale nepochybujeme, že ju zvládneš ľavou-zadnou.

  • budeš zodpovedať za plynulý chod predajne po personálnej a procesnej stránke
  • kontrolovať, či si pracovníci služieb zákazníkom plnia úlohy ako majú
  • budeš rezervovať, predávať a evidovať tovar zákazníkom na faktúru
  • kontrolovať činnosti blokovania tovaru
  • kontrolovať výšku peňažnej hotovosti v pokladniciach počas dňa, prípadne priebežné výbery hotovosti z registračných pokladní
  • odvádzať peniaze do banky podľa stanoveného limitu
  • zaškolovať nových zamestnancov
  • budeš hodnotiť a motivovať podriadených
  • tiež hodnotiť a zabezpečovať tréning na pracovisku
  • evidovať dochádzky zamestnancov a pripravovať podklady zmenoviek
  • pripravovať podklady na mzdy
  • evidovať nárok na stravné lístky a vydávať stravné lístky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Stredoškolské s maturitou
  • Študent vysokej školy
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa

Prax

2 roky

Požiadavky

  • schopnosť riadiť a motivovať ľudí,
  • efektívna komunikácia, príjemné vystupovanie na verejnosti,
  • ochota pracovať aj cez víkendy
  • samostatnosť, schopnosť časovej prispôsobivosti, lojálnosť,
  • odolnosť voči záťaži/stresu, trpezlivosť,
  • bezúhonnosť

Benefity

Čo môžeš očakávať od nás?

  • ZVÝHODNENÉ CENY na predávaný sortiment v prípade, že zatúžiš po novej modernej elektronike
  • STRAVNÉ, na ktoré prispievame nad rámec zákona
  • ZĽAVY na paušál pre Teba aj rodinných príslušníkov
  • KÁVA a ČAJ v neobmedzenom množstve na pracovisku
  • pomôžeme Ti udržiavať sa fit, a to MULTISPORT kartou a balíčkami čerstvého ovocia na pracovisku ZADARMO
  • vďaka benefitnému systému CAFETERIA si môžeš vybrať ďalšie benefity, ktoré najviac vyhovujú tebe
  • môžeš sa spoľahnúť, že Ti preplatíme NADČASY a VÍKENDY
  • rodina je pre nás dôležitá, a preto k narodeniu dieťaťa, svadbe alebo jubileu, dostaneš od nás PRÍSPEVOK
  • SICK DAY a DOVOLENKA NAVIAC pre dlhodobých a verných zamestnancov
  • Mimoriadne ročné BONUSY / sezónne ODMENY / ODMENY za odporučenie známeho / SÚŤAŽE
  • ak uvidíme, že si šikovný, máš šancu KARIÉRNE RÁSŤ

1 350* - 1 700 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

1350€ (1350€ fix + odmeny) 1700€ v priemere

NAY a.s. je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom spotrebnej elektroniky v Slovenskej republike s trhovým podielom približne 25 %.

Na trhu pôsobí od začiatku 90-tych rokov minulého storočia. Patrí medzi spoločnosti, ktoré inováciami formovali a dodnes formujú podobu maloobchodného trhu na Slovensku. NAY priniesla na trh svetové značky elektroniky, franchisingový model, veľkoformátové predajne, jeden z prvých lojalitných programov, dlhý rad doplnkových služieb a dnes je jedným z pionerov omnichannelovej maloobchodnej stratégie Slovenska.

Od roku 2013 NAY pravidelne získava ocenenie Superbrands Awards, ktoré je známkou kvality výrobkov a služieb, a od roku 2015 získava aj ocenenie MasterCard obchodník roka v kategórii obchodník s elektronikou.

NAY je signatárom výzvy prijatelni.sk, podporovateľom neziskovej organizácie Dobrý anjel a členom Business Leaders Forum.

Súčasťou koncernu spoločnosti NAY a.s. je aj jej dcérska spoločnosť Electro World s.r.o. v Českej republike.

Kontakt

Simona Hyžová

Adresa

Bratislava, Slovensko