JobAngels meníme to, čo na trhu práce prestáva fungovať. Digitalizujeme, zefektívňujeme a vnášame moderné technológie do oblasti získavania ľudí. Prostredníctvom sociálnych sietí pomáhame našim klientom rozšíriť zdroj potenciálnych uchádzačov najmä o pasívnych kandidátov.

Vytvorili sme jedinečný referral program ako aj umelú inteligenciu, vďaka ktorým môže každý zdieľať pracovné ponuky svojim známym i neznámym, a pomôcť im tak nájsť prácu snov. Ľuďom, ktorí aktívne hľadajú nové výzvy i pasívnym uchádzačom prinášame transparentný pohľad za dvere firiem. Vďaka jedinečnému dizajnu pracovných ponúk obohatených o fotografie a videá umožňujeme spoznať bližšie pracovné prostredie a kultúru firmy skôr ako sa rozhodnú zaslať svoj životopis.

STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKOV (BRIGÁDA PRE ŠTUDENTA) @ JobAngels
STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKOV (BRIGÁDA PRE ŠTUDENTA)
Miesto Miesto
Bratislava
Typ pracovného pomeru
dohoda
Nástup
01.10.2019

Náplň práce

Spokojnosť a úspech našich užívateľov (firmy, uchádzači, anjeli) je aj našim úspechom. Na pozícií Starostlivosť o zákazníkov sa staneš prvým kontaktom s našimi klientmi. Predstavíš im náš produkt, jeho unikátnosť a jedinečnosť, prevedieš ich v jeho využití alebo im pomôžeš zodpovedať nejasnosti. Tam to však nekončí... kľúčovou esenciou je budovanie vzájomnej dôvery a vzťahu. Budeš uchom, rukami i kreátorom nových nápadov a vylepšení.

Hlavné úlohy:

  1. aktívne oslovovanie nových klientov cez telefón a email,
  2. statostlivosť o existujúcich klientov,
  3. proaktívne prinášanie nápadov a ich realizácia.

Požiadavky

Si komunikatívny/a, nemáš problém zdvihnúť telefón, aktívne oslovovať nových klientov a zaujímať sa o ich potreby? Vieš prebrať zodpovednosť, ochotne vypočuť problémy a hľadať na ne riešenia? No a v neposlednom rade zapadneš do veselého kolektívu? ... DAJ NÁM O SEBE VEDIEŤ! :-)

Zlepšíš si komunikačné zručnosti a popri ostatných členoch tímu nazrieš do sveta Marketingu, Sales aj IT. Ak budeš chcieť, mega veľa sa toho naučíš.

Okrem toho nebude chýbať:

  1. priateľský tím
  2. flexibilita - pracovný čas si vyskladáš podľa vlastnej dostupnosti ;-)
  3. kreatívne a dynamické prostredie, v ktorom tvoj hlas a nápady zavážia

Ponúkaný plat

4,50* EUR / hodina
*základná zložka mzdy

Adresa

Jakubovo námestie 13, Bratislava, Slovensko