Úspešnosť našej banky je výsledkom každého zamestnanca. Naše vysoké nasadenie a nadšenie pre každodennú prácu prináša inovácie v produktoch a službách, ktoré naši klienti tak oceňujú. Už pri výbere zamestnancov kladieme dôraz na Nadšenie, Tvorivosť a Náročnosť. Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie, ktoré dokáže naplniť naše osobné a pracovné ciele v prostredí, ktoré rešpektuje hodnoty našej banky. Rozvoj je investícia, ktorú vkladáme do našich zamestnancov. Veríme, že im napomáha k dosahovaniu cieľov, napredovaniu a spoločnému posúvaniu hraníc bankovníctva. Nezameniteľnou výhodou práce v banke je, že vytvárame priestor pre prácu na významných projektoch, ktoré otvárajú nové príležitosti pre našich zamestnancov. Zamestnancom ponúkame priestor  pre iniciatívu a tvorivosť. Otvorene s nimi hovoríme o ich kariérnej dráhe a vytvárame priestor pre ich ďalší rast. Z nich sa potom stávajú nenahraditeľní manažéri, lídri a profesionáli v rôznych oblastiach. Sme hrdí, že viac ako 90 % manažérskych pozícií obsadzujeme  z vnútorných zdrojov.

Poradca Raiffeisen banky pre Prešov @ Tatra banka
Poradca Raiffeisen banky pre Prešov
Oblasť práce Oblasť práce
Bankovníctvo a finančníctvo
Miesto Miesto
Prešov
ihneď

Náplň práce

Predstavovať bankové produkty klientom
• Poskytovať  poradenstvo a pomáhať  klientom využívať ich bankové produkty efektívnejšie
• Aktívne vyhľadávať nových klientov a oslovovať potenciálnych klientov
• Budovať a rozvíjať dlhodobé vzťahy s klientmi, rozširovať portfólio ich služieb
• Príjemným vystupovaním a aktívnym prístupom zvyšovať spokojnosť našich klientov

Ďalší kariérny krok

Poradca RB senior
Riaditeľ pobočky RB

Zodpovednosti

50%
Komunikácia s klientom
50%
Aktívny predaj produktov a služieb RB

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Financie
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Požadované zručnosti Požadované zručnosti
komunikácia
predajné zručnosti
Iné požiadavky Iné požiadavky
•Príjemné vystupovanie
•Proklientská orientácia
•Veľmi dobré komunikačné schopnosti
•Ochota učiť sa
•Predajné a obchodné zručnosti
•Pozitívne myslenie
Vysokoškolské štúdium

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Možnosť rýchleho povýšenia

Iné benefity

•V Raiffeisen banke vás čaká:
•príjemné pracovné prostredie a milý tím spolupracovíkov
•možnosť sebarealizácie a osobného rastu
•kvalitný systém vzdelávania a školení motivujúce finančné ohodnotenie
•zamestnanecké výhody (zvýhodnené využívanie produktov banky, príspevok do 3. piliera, príspevok na zdravie a dni dovolenky navyše s programom Dovolenka PLUS a iné)

Ponúkaný plat

750* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 750€ brutto pri plnom úväzku.

Adresa

Arm. gen. Svobodu 25, Prešov, Slovensko