ponuka je uzatvorená
Administrátor/ka príjmu @ NAY a.s.

Ponuka práce: Administrátor/ka príjmu

Miesto
Senec
Nástup
ihneď
Ponúkaný plat
900 - 1 100 EUR / mesiac

Náplň práce

- komplexné zabezpečenie príjmu tovaru do Centrálneho skladu NAY od dodávateľov a z obchodných domov

- vedenie evidencie príjmov, avíz a závozových okien

- riešenie nezrovnalostí pri príjme tovaru s dodávateľmi a obchodnými domami

- komunikácia s účtovným oddelením pri párovaní faktúr a objednávok

- komunikácia s dodávateľmi a obchodnými domami pre koordináciu príjmov

- zabezpečenie produktivity práce zamestnancov, efektívneho využívania skladových priestorov a ochrany priestorov

- koordinácia zamestnancov príjmu centrálneho skladu

- komunikácia s vodičmi

- práca na 12-hodinové zmeny, striedanie práce na krátky týždeň (2 dni v týždni) a dlhý týždeň (5 dní v týždni)

Požiadavky

  • zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť
  • práca na obdobnej pozícií veľkou výhodou
  • prax s programom SAP výhodou

Benefity

Čo môžeš očakávať od nás?

  • v prípade, že zatúžiš po novej modernej elektronike, máš možnosť si ju kúpiť u nás za zvýhodnené CENY
  • staráme sa o pitný režim a ponúkame voňavú KÁVU alebo ČAJ v neobmedzenom množstve
  • pomôžeme Ti udržiavať sa fit balíčkami čerstvého ovocia na pracovisku ZADARMO
  • ponúkame možnosť vybaviť si MULTISPORT kartu
  • vďaka benefitnému systému CAFETERIA si môžeš vybrať ďalšie benefity, ktoré najviac vyhovujú TEBE
  • môžeš sa spoľahnúť, že Ti preplatíme NADČASY a VÍKENDY
  • rodina je pre nás dôležitá, a preto k narodeniu dieťaťa, svadbe alebo jubileu, dostaneš od nás PRÍSPEVOK
  • zdravie je pre nás takisto dôležité, preto máme SICK DAY
  • ak k nám odporučíš svojho známeho, ODMENÍME ŤA
  • môžeš sa tešiť na mimoriadny ročný BONUS/sezónne ODMENY
  • vážime si dlhodobých a verných zamestnancov, takže môžeš získať DOVOLENKU NAVIAC
  • ak uvidíme, že si šikovný, máš šancu KARIÉRNE RÁSŤ

900* - 1 100 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

900€ (425€ fix + 425 € výkonová zložka) 1100€ v priemere

NAY a.s. je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom spotrebnej elektroniky v Slovenskej republike s trhovým podielom približne 25 %.

Na trhu pôsobí od začiatku 90-tych rokov minulého storočia. Patrí medzi spoločnosti, ktoré inováciami formovali a dodnes formujú podobu maloobchodného trhu na Slovensku. NAY priniesla na trh svetové značky elektroniky, franchisingový model, veľkoformátové predajne, jeden z prvých lojalitných programov, dlhý rad doplnkových služieb a dnes je jedným z pionerov omnichannelovej maloobchodnej stratégie Slovenska.

Od roku 2013 NAY pravidelne získava ocenenie Superbrands Awards, ktoré je známkou kvality výrobkov a služieb, a od roku 2015 získava aj ocenenie MasterCard obchodník roka v kategórii obchodník s elektronikou.

NAY je signatárom výzvy prijatelni.sk, podporovateľom neziskovej organizácie Dobrý anjel a členom Business Leaders Forum.

Súčasťou koncernu spoločnosti NAY a.s. je aj jej dcérska spoločnosť Electro World s.r.o. v Českej republike.

Kontakt

Katarína Lacková

Adresa

Senec, Slovensko